Wpis z mikrobloga

@Nemrod: To że nazwałem go kacapem to nie znaczy że nie szanuję tej akcji, mam nadzieję że gość będzie wzorem dla pozostałych, ale za długo ostatnio siedziałem na ruskich kamerkach i gadałem ze "zwykłymi" rosjanami aby mieć pewność że to serio są jednostki, a większość popiera wojnę,działania Putina, i są ostatnimi sk....
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: Zrobienie czegoś takiego w Rosji to naprawdę trzeba mieć jajca. Bo jeśli koleś wpadł to... przepadł na amen.

Szanuję w opór każdego Rosjanina który stawia opór. Ogólnie sądzę, że każdy kto się wprost przeciwstawi temu reżimowi, nazwie rzeczy po imieniu i zrobi realnie coś - powinien mieć azyl polityczny w Europie.

Niech przyjeżdżają tutaj ci, którzy pomimo propagandy potrafią myśleć samodzielnie i jeszcze mają tyle odwagi cywilnej. Jak dla mnie mogą zostać europejczykami, bo ryzyko jakie biorą jest maksymalne, a i też takie działanie jest jednoznacznym potwierdzeniem po jakiej stronie wartości się
  • Odpowiedz
Wkurzony kacap rzucił 7 koktajli Mołotowa do wojskowego biura rekrutacyjnego w Niżniewartowsku, oby inni poszli w jego ślady


@JohnnyPomielony: ale masz do tego jakies zrodlo prawda? Czy tym zrodlem jest ten filmik w 144p xD
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony:

Wkurzony kacap rzucił 7 koktajli Mołotowa do wojskowego biura rekrutacyjnego w Niżniewartowsku, oby inni poszli w jego ślady

No i z takim Rosjaninem to mogę się napić wódki i poczęstować chlebem i solą

Ostatnio też jakiś podpalił mołotowem radiowóz, kolejny do listy "fajnych Rosjan", która jest stosunkowo krótka
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony dlaczego kacap? To już zakrawa o dehumanizację

Jak już to kryterium powinno być to czy popiera władze a nie to że urodził się na niewłaściwym kawałku ziemi.

Gość walczy z systemem pod groźba ciężkiego więzienia i robi dla sprawy więcej niż pół wykopu co nauczyła się nowego słowa i klepie je bez namysłu
  • Odpowiedz