Wpis z mikrobloga

@rolnik_wykopowy: Sprane mózgi? chyba nie piszesz serio, w komentarzach to zaraz ruskich z kwiatami będą witać bo jeden typ się zbuntował xD dla mnie ruscy zawsze będą kacapami bo nie dość że ich poznałem osobiście, gadałem teraz ostatnio na kamerkach, to jeszcze widać ich bestialstwo na Ukrainie, i kilka zbuntowanych osób tego nie zmieni, zresztą jakbyś przeczytał moje wcześniejsze komentarze to byś wiedział że szanuję go za tą akcję.
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony:
To jest jeden gość? Filmik jest bardzo rozmyty, ale pod koniec wyraźnie widzę, że ucieka ich co najmniej dwóch... chyba, że to było tak, że tylko jeden z nich rzucał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@IntoApocalypse: @DarkenSound: Film nie mógł być nagrany na VHS'ie ponieważ brakuje charakterystycznych dla niego artefaktów wizualnych takich jak na przykład chroma bleed przy jasnych kolorach czy charakterystycznych czarnych wykrzywionych lini przy bokach filmu. To co widać wyżej to poprostu film z #!$%@? kamery ""1080p"" która ma jeszcze #!$%@? ustawienia zapisu i widać to po wszechobecnym blockingu czy bandingu. No ale cóż chłopy które VHS'a pamiętają za dzieciaka będą
  • Odpowiedz