Wpis z mikrobloga

Akcja zatacza co raz szersze kręgi ze względu na krytykowanie mnie za mój avatar. STOP MANIPULACJI MATURALNEJ! STOP HOMOFOBII NA WYKOPIE!
Do wszystkich zielonek i nie tylko, poszukujących wycieków maturalnych na tym zbugowanym portalu ze śmiesznymi obrazkami - żadnych wycieków nigdy nie było, nie ma i nie będzie. Zostaliście wprowadzeni w błąd i celowo oszukani w wielkiej corocznej akcji użytkowników wykopu, którym się w życiu nie powiodło i dla poprawienia swoich marnych żywotów i tymczasowego zastrzyku dopaminy czynią krzywdę innym i manipulują niewinnymi ludźmi, by utrudnić im życie i uniemożliwić osiągnięcie sukcesu. Uczcie się uczciwie do matury to nie skończycie jak te sfrustrowane przegrywy. Regularne wysyłanie tej wiadomości zostało zaplanowane na każdy dzień do matury. Wszystkim homofobom życzę nabrania rozumu i tolerancji, ponieważ nasza społeczność nie robi nikomu krzywdy.

#matura #matura2022 #wyciek #durszlaki2022 #edukacja #szkola #licbaza #wykop #teczowepaski #bekazprawakow #afera
S.....8 - Akcja zatacza co raz szersze kręgi ze względu na krytykowanie mnie za mój a...

źródło: comment_1651675958aoacAyUaTZ6SIVVHO6k339.jpg

Pobierz
  • 13