Wpis z mikrobloga

Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Wydawnictwo Vesper uraczy nas kolejną zapowiedzią powieści grozy. "Ruiny" Scotta Smitha pojawią się na rynku w okresie wakacji 2022 roku. Wydanie prawdopodobnie tylko w twardej oprawie. Poniżej okładka i krótko o treści.

Sześcioro ludzi, wiedzionych młodzieńczą fantazją i żądzą przygody wyrusza w głąb meksykańskiej dżungli. Ich celem jest odnalezienie zaginionego podczas ekspedycji archeologicznej brata jednego z nich. Mimo ostrzeżeń zapuszczają się do serca lasu, gdzie znajdują tajemnicze obrośnięte winoroślą wzgórze, które staje się dla nich śmiertelną pułapką. Pozbawieni wody, zapasów żywności, otoczeni przez agresywnych Indian, bez możliwości kontaktu z cywilizacją rozpoczynają śmiertelną rozgrywkę w której stawką jest ich życie...


#ksiazkiwhoresbane'a - tag, pod którym chwale się nowymi nabytkami oraz wrzucam newsy o książkach
#ksiazki #czytajzwykopem #vesper #horror #scottsmith
Whoresbane - Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Wydawnictwo Vesper uraczy nas kolejn...

źródło: comment_1651665949L27WYkTvP6qbZQCS2stPE7.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Whoresbane: no ja od nich w ciemno horrory kupuje tak jak wszystko w ciemno kupuje od MAG. Dobre mają horrory. Ceny - fakt coraz straszniejsze nawet po promocji. 100 zł cena detaliczna? Ale niestety u mnie uzależnienie bierze górę nad rozsądkiem
  • Odpowiedz
@Whoresbane: ale mają jakość wydania tego im nie odmówię. Ale biorąc dla porównania podobne ceny FS detaliczne a ich jakość wydania i treści w porównaniu do Vesper...to nie Vesper w ciula robi klientów...A Mag ja nie wiem jak oni na 0 wychodzą czy na plus z takimi cenami i wydaniami.
  • Odpowiedz