Wpis z mikrobloga

Gram w Fallouta 4 i trochę mnie irytowało to, jak jakaś sprzymierzona osada była atakowana przez Raidersów albo Mutantów i ci wrogowie sobie na lajcie wbiegali w sam środek osady. Pomyślałem sobie, hm, a co by było jakby otoczyć płotem całą osadę xD Wymaga to masakrycznie dużo drewna i stali (zbieram wszystkie puszki, kanistry, sztućce, śrubokręty, koszyki zakupowe, wszystko metalowe, co się da wykorzystać xD), ale.... jest wykonalne :D

przykładowy screenshot z Tenpines Bluff (to jedna z trzech osad na razie jakie są "opłotowane", dwie pozostałe to Starlight Drive-In i Oberland Station)

#heheszki #gry #fallout #fallout4 #gownowpis

shido - Gram w Fallouta 4 i trochę mnie irytowało to, jak jakaś sprzymierzona osada b...

źródło: comment_1651595470ahK9fXhBM79Zm1fXQkL1nS.jpg

Pobierz
  • 7
@shido: mam złą wiadomość dla Ciebie.
Te regularne ,,ataki" będą bez względu na to czy jest otoczona czymś Twoja osada, oraz może mieć nawet setki działek laserowych lub wyrzutni, a i tak jest bardzo mała szansa że wygra bez Twojego przybycia.
Ja przeważnie przychodząc do atakowanie osady, dostaje komunikat że już się skończyła walka, ale jak nie przyjdę do osadki, to przeważnie piszę że przegrali...
@shido: w sumie ja to stawiam zawsze płot bo jakoś tak mi do imersji pasuje, no ale fakt, trza od zajoba zasobów na to. Szkoda, że to budowanie i obrona osad są niestety schrzanione, masz osadę, kufa 200 obrony... Dupą tam, "twoja osada dostała oklep"...
A spróbuj zrobić achivementy na 100 procent zadowolenia osady( ͡° ͜ʖ ͡°)