Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja nie wiem , czy tylko tyczy się to mnie czy również innych. Czy naprawdę nie można spotkać teraz dziewczyny, która nie ma za sobą przebojów miłosnych i samotnie nie wychowuje dziecka? Praktycznie 90% poznanych dziewczyn po jakimś czasie wyznaje, że jest dziecko, że ojciec za granicą itp.. Może to zabrzmi egoistycznie, ale nie widzi mi się wychowywać czyjegoś dzieciaka, wiedząc, że to nie ja dołożyłem "cegiełkę" do jego narodzin. Ku*wa czy naprawdę niektorzy myślą tylko ku*asem i c*pa? Ja rozumiem, że są przypadki że ojciec dziecka zmarł czy coś, ale to można policzyć na palcach jednej reki. Jakie są wasze przemyślenia? Chcecie hejtowac to hejtujcie. Chciałbym tylko poznać opinie innych , bo może się okazać, że tylko ja tak trafiam.

#zalesie #gownowpis #randki #dziewczyny #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62712ca5466a7272699a5dfb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 9
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja na fake koncie pisałem z jedną julką i schemat bardzo prosty. Imprezki, chłopaczki ale jak się forma zalała to chłopak nie jest gotowy na wychowanie dziecka i pojechał za granicę, znajomi jak się dowiedzieli że jest w ciąży to nagle się odcieli. Została sama tyle dobrze że ma wsparcie rodziców. Napisała "Dziecko w drodze to skończyły się zabawy, teraz trzeba się brać za dorosłe życie" I TERAZ szuka miłego,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: ile masz lat? Bo jak 30+ to oburzanie się, ze rówieśniczki mają dzieci jest co najmniej dziwne xD

A jak jeszcze jestes dzieciak to widać się obracasz w takim środowisku po prostu ¯\_(ツ)_/¯ wieś albo mala miejscowość, konczenie wykształcenia na liceum, śluby w wieku 20-23 lat i szybkie rozwody.

Ja mam 27 lat i JEDNA moja znajoma ma dziecko, oprocz tego nikt.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ile masz lat? jeśli jesteś po 30stce to raczej normalne, że większość kobiet w tym wieku to już nie dziewice tylko osoby, które były już w związkach z których często zrodziły się dzieci. Osoby z czystą kartą warto szukać tak do 25 a potem to jest duuużo trudniej i wybór mniejszy.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Absolutnie to nie jest egoizm. Masz prawo chcieć poznać kogoś bez dziecka, tak samo masz prawo wycofać się z jakiejś relacji, jeśli po czasie dowiesz się, że dziewczyna ma dziecko. Wychowanie obcego nie jest twoim obowiązkiem.

@Kindybal_xD Chad zalał, frajer wychowa xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: A nie wiem czy każda singielka ma zazwyczaj dziecko. Wydaje mi się, że to zależy od wieku.
Każdy ma własne upodobania i również chyba nie chciałabym się związać z osobą, która ma dziecko. Szczególnie jakieś małe czy nastoletnie. Nie ma co wyzywać, bo to normalne i tyle.
  • Odpowiedz