Wpis z mikrobloga

@marv0oo: I dlatego napisałeś 10 wpisów z próbami manipulacji, a gdy nie wyszło, to się spłakałeś, bo doszło do ciebie, że tak naprawdę nic nie miałeś do powiedzenia.

Ehh wykopki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@marv0oo: Aż wróciłem do twojego pierwszego argumentu, skoro tak z niego byłeś dumny.

Twój argument polegał na tym, że opozycja niby popierała jakieś bezprawie, a potem nie podałeś żadnego przykładu popierania takiego bezprawia, ani nawet dowodu na to, że to było bezprawie. Jak to jest twój najlepszy argument... to lepiej się nie przyznawaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@flumpy_bread: A wiem. Wiem też, że gdy robiło się z nazywania wszystkich dookoła targowicą jeden z głównych elementów swojej polityki, a zaraz potem się zakłada partię nawiązującą nie tylko nazwą, ale też programem do konfederacji targowickiej, to jest to bardzo jasny sygnał. No i trzeba przyznać, konsekwentnie to dziedzictwo zdrady narodowej realizują.
  • Odpowiedz
@flumpy_bread: No ty jak na razie nie podałeś, czym oni się różnią od targowicy:

- Konserwatyzm? check.
- Mówienie o zgniłym zachodzie? Check.
- Podawanie Rosji jako antidotum na ten zachód? Check.
- Bliskie związki z
  • Odpowiedz
@SkonczPitolic: nie wiem, z tego co pamiętam to mnie zaczął wyzywać, popłynąłem za nim i odpowiadałem, aż w końcu dał na czarno. A papugowanie to wiele osób uskutecznia ¯\_(ツ)_/¯
i w sumie - jak odpaliłem, jak tylko raz to zrobiłem xD
  • Odpowiedz