Wpis z mikrobloga

@sheev_: Ja do dzisiaj nie mogę z tego, że Korwiniści kiedyś nazywali wszystkich dookoła targowicą co drugi dzień, po czym założyli partię... Konfederacja xD

W sumie doceniam żarcik, cynizm i ciągłość antypolskich poglądów mimo setek lat.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Trixie: prorosyjska polityka energetyczna, kryzys na granicy z Białorusią, niezliczone przypadki wychwalania Armii Czerwonej przez lewicę, łykanie ruskiej propagandy oszczerstw pod adresem wrogów ZSRR, poparcie dla radzieckich zbrodniarzy np Bauman we Wrocławiu i Poznaniu, wspieranie niszczenia polskiego sądownictwa przez PiS w trakcie covida, niszczenie polskiej gospodarki podczas covida (z rybą tak?), destrukcja polskiego wojska przez platformę i jeszcze dalej w tym kierunki odrealnione pomysły lewicy i Palikota, wspieranie mafii kościelnej,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@aegispolis:

A ja zliczę, pewnie chodzi o ten jeden post na twitterze, który się tu ciągle pojawia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Może jeden i ten sam, ale nie da się zliczyć ile razy ktoś go tutaj wrzucił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ta lewica idącą w atom xD tylko teraz udają bo tak wypada,


@Towarzysz_Pawulon: Czyli po prostu zaprzeczasz rzeczywistości? Fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nigdzie nie wspomniałem o Tusku którego tam nawet nieco popieram, bo jego obecność oznacza zejście na dalszy plan takich pajaców jak Trzaskowski, Budka i jego kumple którzy razem z lewicą
  • Odpowiedz
Na szczęście nie miałem możliwości obserwować jak wyglądałaby polityka lewicy w praktyce, co w sumie mnie cieszy, bo nie chciałbym uczyć się rosyjskiego


@Towarzysz_Pawulon: Ah, czyli jesteś jeszcze bardzo młody. No to ci przypomnę, że lewica już rządziła i wprowadziła nas do UE i NATO. To co z tą nauką rosyjskiego?
  • Odpowiedz
Z takich to takie neuropki jak z koziej dupy trąbka, mówię o neuropie w stylu Ospen, print screen Karoluk a nie zwykłych januszach Tuskowych


@Towarzysz_Pawulon: Czyli o wymyślonej neuropie, w dodatku takiej, której od lat już tu nie ma, a nie tej prawdziwej? xd

A ok, to gadaj sobie i narzekaj na chochoła, gdy tu prawdziwe neuropki chcą ci wytłumaczyć, kim są ( ͡°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Towarzysz_Pawulon:
Mirek powyżej już wystarczająco odniósł się do Twojego wpisu, a skoro piszesz rzeczy pokroju "Ta lewica idąca w atom xD", czy "oni tylko udają!" to znaczy, że nie znajdzie się argument, który Cię zaspokoi. Taka dyskusja z próżnią.

Wyciągniesz sobie z rękawa jakieś "niezliczone przypadki", czy inne "destrukcje polskiego wojska", w jednym zdaniu połączysz Papieża Franciszka, Lewicę, Palikota i GW. Twoja wypowiedź to frywolny śmietnik.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aegispolis: @Haramb3: śmietnik to robi mój oponent w dyskusji no ale macie przykład od kandydata lewicy na prezydenta z czasu kampanii, który straszy Czarnobylem (xDD), mówi że nie chce żyć koło tykającej bomby(mimo że takie elektrownie są w całej Europie, wszędzie dookoła nas) i twierdzi że większe zyski dadzą nam wiatraki i fotowoltaiki (xDDDDDDD)
Towarzysz_Pawulon - @aegispolis: @Haramb3: śmietnik to robi mój oponent w dyskusji no...

źródło: comment_1651581963jR9PxcbdGCvYEQ71ECBzMs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: No tak, Biedroń był/jest przeciwny atomowi. A teraz dwa pytania do ciebie:
1. Czy Biedroń to wyznacznik poglądów całej lewicy i neoliberałów?
2. Jak myślisz, czy wśród neuropków znajdzie się choć jeden wyborca Biedronia?

Bo z tego, co ja pamiętam, to wszyscy tam za politykę energetyczną zarówno Biedronia, jak i zachodnią lewicę równo jadą. W wielu sprawach się spieramy, ale w sprawie konieczności uzupełniania OZE atomem nie kojarzę.
  • Odpowiedz