Wpis z mikrobloga

Myślałeś kiedyś o akrobatyce zespołowej? Mógłbyś fajne fikołki robić z kucami za rękę


@Towarzysz_Pawulon: xD

Ty mówisz, że neuropki są przeciw atomowi, na przykład podajesz Biedronia, który jest przeciw. Czy Biedroń jest neuropkiem? No nie. Czy neuropki popierają Biedronia? No też nie. I ty mi tu o fikołkach mówisz xd

Ty tak udajesz, czy poważnie nie widzisz, że wbiłeś sobie ten schemat myślowy my-oni tak mocno, że po prostu wszystko,
  • Odpowiedz
@aegispolis:

Czyli po prostu zaprzeczasz rzeczywistości? Fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rzeczywistość jest taka, że PO wprowadziło kremlowskich pseudozielonych do Sejmu, którzy są skrajnie anty atomowi, a na Lewicy Zandberg jest odosobniony w poglądach proatomowych.

1. Czy
  • Odpowiedz
@marv0oo: Fantag lewicy to na #antykapitalizm, tutaj o neuropkach rozmawiamy.

Może to, że za czasów pandemii PiS za zgodą opozycji łamał prawo, wysrywy morawieckiego z kibla był traktowane jak ustawy


Czemu zawsze jak prawak, to zaraz od razu się okazuje, że
  • Odpowiedz
Czemu zawsze jak prawak


@aegispolis: czemu w tym kraju 90% ludzi to idioci dzielący innych tylko na prawak/lewak? ()

że szur?

zabawne, szury mnie nazywają debilem, bo się zaszczepiłem, lewaki mnie nazywają szurem, bo... bo nie wiem xD bo się argumenty pokończyły, że PiSiory za zgodą opozycji łamali prawo, nielegalnie zamykali biznesy, a potem przegrywali z właścicielami w sądach. Ale wiadomo, polaczka to trzeba za mordę,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aegispolis

Może to, że za czasów pandemii PiS za zgodą opozycji łamał prawo, wysrywy morawieckiego z kibla był traktowane jak ustawy


Kolega to chyba w maseczce siedzi teraz za monitorem skoro sprzeciw wobec egzekwowania prawa na podstawie slajdów Vatiego z Power Pointa nazywa szuryzmem xD
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: Wincyj chochołów jeszcze potwórz sobie, wtedy na pewno neuropki przejrzą na oczy i dorosną do twoich oczekiwań ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie pisz więcej, chyba, że faktycznie będziesz miał coś do powiedzenia na temat rzeczywistości. Poważnie widzisz sens w dyskusji, która od kilku postów wygląda tak:

- ty: ebe ebe neuropki popierają x
- neuropki:
  • Odpowiedz
@aegispolis: może taka, że popierali ich nielegalne procedury, naciskali na zwiększenie nielegalnych kar i ataków sanepidu, który potem przegrywał sprawy w sądach, egzekwowanie noszenia maseczek na podstawie nieistniejącego prawa, za co też sypały się przegrane dla policji sprawy w sądzie. Lewica z Zandbergiem i lewicowa część PO wstawiająca na TT i FB łzawe posty o tym jak źli przedsiębiorcy i złe kuce MORDUJĄ emerytów, bo ktoś śmiał śmieć otworzyć LEGALNIE
  • Odpowiedz
może taka, że popierali ich nielegalne procedury, naciskali na zwiększenie nielegalnych kar i ataków sanepidu


@marv0oo: Używasz dowodu na podstawie aksjomatu, który w rzeczywistości jest fałszywy. To, że opozycja krytykowała antyszczepionkowców (słusznie swoją drogą) nie oznacza, że popierają bezprawie.

Lewica z Zandbergiem i lewicowa część PO wstawiająca na TT i FB łzawe posty o tym jak źli przedsiębiorcy i złe kuce MORDUJĄ emerytów, bo ktoś śmiał śmieć otworzyć LEGALNIE swój
  • Odpowiedz
bez covidowych argumentów


@aegispolis: co to znaczy covidowy argument? xD covidowy czyli taki, na który nie potrafisz odpowiedzieć i próbujesz go wyśmiać? ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

No tak średnio legalnie, jak się okazuje

Wiele wyroków sądu mówi co innego. Nawet na wychodzie ludzie wstawiali swoje wygranie sprawy z policją o nienoszenie maseczki ( ͡°
  • Odpowiedz
co to znaczy covidowy argument? xD covidowy czyli taki, na który nie potrafisz odpowiedzieć i próbujesz go wyśmiać? ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:


@marv0oo: To taki, który opiera się na argumentach z wiary w covidowy spisek, z zaprzeczeniem faktów. No bądźmy poważni, nie dyskutujemy na tym poziomie.

Wiele wyroków sądu mówi co innego. Nawet na wychodzie ludzie wstawiali swoje wygranie
  • Odpowiedz
z wiary w covidowy spisek


@aegispolis: i kto tu jest szurem xD typowy lewak jest typowy, nie potrafi odpowiedzieć na argument, to pomawia i wyzywa xD
Typie, przeczytaj jeszcze raz któryś z moich komentarzy. Jak ja mogę być szurem covidowym, skoro się #!$%@? zaszczepiłem? xD zaszczepiony szur który chodził w maseczce, żeby takie brednie jak ty pisać, to nie wiem kim trzeba być xD

Z takimi manipulacjami to nie ze
  • Odpowiedz
@marv0oo: Jak ciebie obraża bycie szurem, to nim nie bądź, ja tylko stwierdzam fakty.

Jak ja mogę być szurem covidowym, skoro się #!$%@? zaszczepiłem? xD


Jak marsz niepodległości możę być rasistowski, skoro szedł z nimi murzyn!? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Konfederaci też zaszczepieni, a jakoś nie
  • Odpowiedz
skoro szedł z nimi murzyn!?


@aegispolis: masz na myśli tego typa z wyborczej co sobie twarz pomalował na czarno i gadał o myślozbrodni? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem, na marsze z włoskimi faszystami nie chodzę, to nie mam pojęcia czy czarni też tam są ¯\_(ツ)_/¯

a jakoś nie przeszkadza im to być szurami xD

Bo uwaga uwaga - zbijają na tym kabzę polityczną. Tak jak lewary zbijają kabzę na julkach i soyboyach, gadają jakieś górnolotne wysrywy o tym, że jeżdżąc 140 km/h karmisz Putina, albo że promocja na piwo to zbrodnia, albo o tym, że spadek to niesprawiedliwa forma bogacenia się, a potem sami #!$%@?ą autkiem do mieszkania po babci i wyjmują zimne piwerko z
  • Odpowiedz
@marv0oo: Ok, tak jak myślałem, oświecony prawakocentrysta. Wszystkie poglądy na prawo, ale nie chcesz się z nikim utożsamiać, aby zawsze móc zrobić fikołka. A gdy padają konkrety, to przeskakujesz na inny temat.

Ziew, setki tu takich jak ty, spróbuj coś nowego.
  • Odpowiedz
jeszcze lepiej xD czemu centrysta, naziol od razu xD narodowy socjalista xD


@marv0oo: I jeszcze raz sprowadzanie do absurdu. I dalej znowu próba cherrypickowania "nie jestem X, bo popieram Y", karta pułapka. Kurde no stary, trochę wstyd z tak banalnymi chwytami retorycznymi, musisz się lepiej postarać.

Serio, spróbuj na poważnie, uczciwie, albo nie pisz do mnie więcej.
  • Odpowiedz
@aegispolis: twoje wysrywy to jeden wielki absurd, więc zlazłem na twój poziom xD oskarżasz mnie o bycie prawakiem, na podstawie swoich urojeń, więc co ja mam o dyskusji z tobą myśleć? Teraz to ja sobie cisnę beke z typa, co sobie uroił jakiegoś prawakocentrystę i próbuje mi udowodnić, że jestem wielbłądem xD

karta pułapka

srapka. Mitomania z twojej strony xD

I dalej znowu próba cherrypickowania

I vice versa xD na
  • Odpowiedz
@marv0oo: O, widzę, że jednak nie jesteś w stanie. No to do widzenia, miłego! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.S. ja ci nic nie wmawiam, ino krytykuję twoje idiotyczne argumenty oparte na fałszywych założeniach i manipulacje retoryką. Tak to poważni ludzie nie dyskutują, więc dopóki się nie dostosujesz, to siedź sobie z tymi, którzy tak lubią, ja nawet próbować nie będę.
  • Odpowiedz