Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Taktojaaa: ostatnio jak latam to nikt tego nie sprawdza, skoro to plecak to nie napychaj go na maksa, w razie czego sompresujesz go w koszyku go pomiarów, lub wymiejsz coś i założysz na siebie
@nexe: Jasne! Nie polecam głównie z powodu syfu na ulicach. To co się tam dzieje to jakiś inny wymiar. Na moich oczach ludzie wyrzucali śmieci na ulice. Mówię o Palermo w tym wypadku. Mniejsze miejscowości typu Cefalu duuużo przyjemniejsze. Nie podoba mi się tez temperament włochów na tej wyspie - to jest jakiś taki inny jakby cygański vibe xD no ale takie moje przemyślenie na świeżo, wróciłem dosłownie kilkanascie godzin temu.
@nexe: dopiero zobaczyłem Twój spoiler. Stary ja się czaję na teneryfę już od jakiegoś czasu. Teraz też chcieliśmy lecieć ale to był dużo szybszy wypad. Marzymy od dawna o wynajęciu fiata500 cabrio i objechaniu jej jakoś na speedzie w 2 tygodnie. Baaaardzo bym chciał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Taktojaaa: Dzięki za odpowiedz co do Sycylii, jak zwiedze to się odezwe i podziele przemyśleniami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do Teneryfy do dobry plan ale wyspa jest dosyć mała więc w 2 tygodnie zdążycie na spokojnie ją objechać, zwiedzić ciekawe miejsca i napawać się pięknymi widokami i pogodą. (Nas nawet bardzo opaliło jak raz byliśy w Grudniu! ) Ponieważ są to wyspy położone naprzeciwko Sahary od