Wpis z mikrobloga

Trochę latam po krajach na Tinderze i wydaje mi się że te dziewczyny z krajów 2,3 świata są dużo normalniejsze i idzie z nimi randkować tak jak w polsce te naście lat temu.
Te durne p00lki patrzą tylko na portfel i followersy na instagramie
Albo jest też taka opcja że jesteśmy dla nich czymś w rodzaju mokebe dla polek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tinder #p0lka #przegryw
  • 14
  • Odpowiedz
Trochę latam po krajach na Tinderze i wydaje mi się że te dziewczyny z krajów 2,3 świata są dużo normalniejsze i idzie z nimi randkować tak jak w polsce te naście lat temu.

Te durne p00lki patrzą tylko na portfel i followersy na instagramie


@Hajden1337:

Polska to jest kraj górnej granicy 2 świata, także pewnie dużą rolę gra kwestia twojej "egzotyki" w innych krajach


@Saper624:

Chcialem zapytac co wedlug was
  • Odpowiedz
@DryfWiatrowZachodnich: sila paszportu i poziom kobiet dla tubylcow. Jak pojedziesz do usa to paszportem nie wyrwiesz rozowej. Pojedziesz na wschod i juz latwiej. Podobnie nieruchajacy wloch czy hiszpan u siebie w polsce skacza na niego witaminki bo jest z 1. swiata i ich wymagania wzrostowe czy majtkowo/mieszkaniowe nie dotycza.

Tak przynajmniej prezwntuje sie moja teoria o tych 'podzialach' na ligi.
  • Odpowiedz
@DryfWiatrowZachodnich: 1 świat - Europa zachodnia, Ameryka Północna ,Australia i Nowa Zelandia, bogate kraje Azji, (Japonia, Płd Korea), 2 świat - stare państwa Związku Sowieckiego i ich satelity, Ameryka łacińska, 3 świat - biedne kraje Afryki i Azji
  • Odpowiedz
@Hajden1337: Ale p0lki nie patrzą na portfel, bo gdyby tak było to każdy miałby szansę mieć k0bietę. One patrzą na chadowy wygląd i dynamizm jak u Marcina Dańca. Jest to wałkowane na tagu od dawna.
  • Odpowiedz