Wpis z mikrobloga

@rysownik: Chyba normalne że jak jest napisane że w poniedziałek otwarte, to przychodząc w poniedziałek oczekujesz że będzie otwarte.

Rozumiem jeszcze gdyby było to medium nad którym właściciel nie ma kontroli ale op pisze że na stronie internetowej też nie ma żadnej informacji o tym że zamknięte.

I jeszcze raz podkreślę że mamy tutaj do czynienia z normalnym dniem pracującym czy to się właścicielowi podoba czy nie. Może zamknąć, jego
  • Odpowiedz
@malamute: chja nie dobrze, jak ma swoje usługi wystawione na google to niech je aktualizuje xD


Tym bardziej, ze google przypominało na tydzień przed majówką o zaktualizowaniu godzin pracy w te dni
  • Odpowiedz
chja nie dobrze, jak ma swoje usługi wystawione na google to niech je aktualizuje xD


@PiterParter: google musi aktualizować, a oni to mają w dupie. Znajomy sklepikarz od roku śle maile i nie chcą mu godzin zmienić

Jakiś nieogar.
Nie śle się maila.
Sam sie loguje do swojej wizytówki i zmienia.
  • Odpowiedz
@PiterParter: @huginn9: Znam Twój ból - dziś chciałem odwiedzić 2 sklepy które otwarte są od poniedziałku do piątku normalnie w dni robocze (a przypominam, że dziś jest dzień roboczy) i były dziś zamknięte, a jechałem do nich 40km. Wystawiłem negatywy z opisem dlaczego to robię oraz załączając screeny z godzin otwarcia, że wciąż otwarte. Miałem w końcu jeden #!$%@? dzień żeby podjechać i popytać o coś, kupić chciałem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@malamute:

nie jestem pewien czy otwarte - dzwonie

Pewnie, TRZEBA ZADZWONIĆ SIĘ ZAPOWIEDZIEĆ, ŻE CHCE SIĘ SKORZYSTAĆ Z USŁUG JANUSZA XD

Bo oczywiście godziny otwarcia w Google czy na stronie tego #!$%@? nie rozwiały wątpliwości xDDDDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@skolland:

daje info o harmonogramie majowkowym do lokalnej tv (2szt), prasy (3szt), portali newsowych (7szt), zmieniam na google, zapodaje na www firmy, na fb i insta firmy, info leci w radio (3szt), harmonogram pojawia sie na plakatach majowkowych w calym miescie i...

A tak naprawdę to max wywiesisz kartkę A4 nad wejściem xD

Ludzie w #!$%@? mają słuchanie tv/radia kiedy twój sklepik jest otwarty, tak samo jak nie szukają na fejsie jego strony, tylko wpisują w google "nazwasklepu godziny otwarcia"
  • Odpowiedz