Wpis z mikrobloga

@rukh daj sobie spokój z transmiterami Ja mam to, zero zakłuceń itp. jedyny minus - musi być podłączony pod zasilanie
22,20 zł 35%OFF | Essager Bluetooth Aux Adapter Dongle USB do 3.5mm Jack samochodowy sprzęt Audio Aux Bluetooth 5.0 zestaw głośnomówiący do odbiornika samochodowego nadajnik BT https://a.aliexpress.com/_vEXHEd
@plumaS: Miałbym to przepinać między dwoma autami, które nie mają ani wejścia USB, ani gniazda Mini Jack.
Wymiana radia za 150 zł z Bluetooth byłaby możliwa tylko w jednym aucie. Drugie auto ma sterowanie zza kierownicy funkcjami radia .. a tu trzeba byłoby dokupić konwertery do nowego radia, by móc sterować go przyciskami zza kierownicy.

Najtaniej byłoby kupić transmiter fm na gniazdo zapalniczki, z 2amperowym USB do ładowania telefonów.
@rukh gdzie napisałeś jakie to samochody? Gdzie napisałeś że samochody nie posiadają gniazda Jack? Nawet gdybyś miał przepinać to raczej nieduży problem wsadzić jedną końcówkę do gniazda Jack druga do usb, poza tym ten towar jest tak tani że możesz dwie sztuki kupić. Ale skoro nie masz Jack to zostaje transmiter z ciągłymi zakłóceniami i shiit dźwiękiem
@plumaS: Zrobiłem większe zakupy na Baseusie.
Jeden taki transmiter z USB i MiniJack, jeden taki z falami FM pod gniazdo zapalniczki - też Bluetooth 5.0, najtańsze uchwyty i ładowarki.