Wpis z mikrobloga

Jutro moje 25 urodziny. Prawie wszystkie plany jakie miałem za młodu nie wyszły xD.

- brak samochodu, o mieszkaniu już nie wspominam xD
- 20k oszczędności na koncie (pierwsza "prawdziwa" praca od pół roku, średnia krajowa w mieście wojewódzkim, szału nie ma ale jakoś daję radę)
- brak dziewczyny, prawiczek. Miałem raz dziewczynę, ale ona tylko mi na ręczym jeździła, bo się bała i raz współlokatorka mi na ręczynm zjechała, bo po pijaku bałem się bez gumy. Na szarą myszkę, dziewcę już nie mam szans, a innej nie chcę.
-#studbaza przerwana na przedostatnim roku

Jak pomyślę sobie, że to miały być moje najlepsze lata to już boję się co będzie później xD. Co prawda większość niezrealizowanych planów wynika z braku pieniędzy, ale może teraz odkąd mam pracę to coś się zmieni.

Ale ogólnie czuję się jakby moje życie się skończyło i już zostało tylko odliczanie do 40-stki, a później to już nie wiem co w tym wieku się robi. Chyba tylko na śmierć czeka xD.

#feels #urodziny #smutnazaba #przemyslenia #void #schopenhauer #logikarozowychpaskow #rozowepaski
derton778 - Jutro moje 25 urodziny. Prawie wszystkie plany jakie miałem za młodu nie ...

źródło: comment_1651503725FCEBrAytt7JeQSGKLaTf3D.jpg

Pobierz
  • 9
@derton778:

brak samochodu, o mieszkaniu już nie wspominam xD

Własne mieszkanie w wieku 25 lat (bez kredytu) to tylko przy dzianych starych albo w spadku. Posiadanie samochodu dla samego posiadania samochodu tak samo - jeżeli faktycznie jest ci potrzebny, to kup jakiś kilkunastoletni za kilka tysięcy i go używaj.

20k oszczędności na koncie (pierwsza "prawdziwa" praca od pół roku, średnia krajowa w mieście wojewódzkim, szału nie ma ale jakoś daję radę)
@derton778 poderwij jakąś pannę, nawet poniżej oczekiwań i cimcirimci ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak będzie nieciekawa, to duża szansa na dziewicę. Nie zwlekaj, bo trudność na jakąkolwiek pannę będzie rosła z każdym miesiącem. Od 27-28 lat to już prawie same mężatki z kaszojadami. Zamęczysz się byciem prawiczkiem, choć segz to nic ciekawego w sumie. Są fajniejsze rzeczy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Posiadanie samochody w młodym wieku jeśli nie trzeba to głupota. Jak chcesz oszczędzać do 20k zł to rower a nie auto przy takich cenach paliw. Dziewice se odpuść, lepiej taka doświadczona co Ci powie ze go wyjmie na czas niż rajd co bez gumy się boi.
Na studia zawwzse możesz wrócić

Ja np cpapelem 3 lata po 21 roku życia to raczej tak źle nie masz, spójrz na to nie swoimi oczami