Wpis z mikrobloga

@Tetrachloroizoftalonitryl: Za 3 czy 4 kanały? Jak za 3 to dosyć wysoka cena, średnio to koszt 900-1200zł. Ceny są wyższe, bo kiedyś nie używano mikroskopu ani systemów maszynowych do opracowywania kanałów, nie było zdjęć w standardzie, a co dopiero mikroCBCT. I oczywiście tak jak wszystko inne, również materiały podrożały przez lata.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SkrytyZolw: tam jakos 3 albo 4 były, trzonowiec xD

Co najlepsze to ja myślałem że mi się jakoś plomba ukruszyla w trakcie snu a nie mogłem isc do dentysty bo nie miałem wolnego a nic nie bolało, ponad tydzień z miazga na wierzchu chodziłem xD
@ButtHurtAlert: czyli zdecydowanie nie była to żywa miazga ( ͡° ͜ʖ ͡°) A cena w takim razie niezwykle okazyjna, ale bez mikroskopu jednak dobrze wyleczyć jest dużo trudniej. A zdjęcie rtg chociaż miałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ButtHurtAlert: To chyba uroki małego miasteczka, każdy zna każdego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tu nie chodzi o "robienie byle jak" tylko o to, że mikroskop znacząco poprawia widoczność, a co za tym idzie jakość pracy. Bez mikroskopu zasadniczo pracuje się "na ślepo". Można mieć szczere chęci, ale w przypadku leczenia to nie wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)