Wpis z mikrobloga

Dlaczego kobiety lubią wysokich mężczyzn? Udzielam wyjaśnienia przegrywom i blackpillowcom.
Kobiety lubią wysokich mężczyzn, bo wysoki mężczyzna ma ogromny boost do atrakcyjności i to jest prawda. Natomiast mylne wrażenie przegrywów i blackpillowców dotyczące wzrostu jest takie, że wystarczy być wysokim i już - to wszystko, możemy się rozejść, nic więcej się za tym nie kryję.

Otóż ta kwestia jest bardziej złożona: oprócz wysokiego wzrostu trzeba mieć wysportowaną sylwetkę, trenować, trzymać dietę, dopiero wtedy taki wzrost daje benefity względem atrakcyjności.
Zestawcie dwóch wysokich facetów o takim samym lub podobnym wzroście z tą różnicą, że drugi prowadzi aktywne życie, trenuje i zdrowo się odżywia. Jak myślicie, którego kobieta wybierze?

Takie mamy czasy, że kobiety są coraz bardziej wysokie i pragną wysokich mężczyzn - kompletnie nie rozumiem kwiku facetów, którym to przeszkadza. Każdy ma swoje preferencje i jest to rzecz oczywista.
Natomiast bawi mnie to kiedy kobieta ma załóżmy 164 cm, facet ma 172 i jej nie odpowiada, bo "jest za niski".
Albo jeszcze lepiej "może i wzrost ma wystarczający, ale jak założę szpilki i buty na obcasie to będę od niego wyższa". Zabawny argument, laska włoży szpilki dwa razy w roku i już skreśla masę gości, jej prawo, ale logika kobiet w niektórych kwestiach a w zasadzie jej brak jest porażająca.

Więc owszem, przegrywy i blackpillowcy mają częściową rację jeśli idzie o wzrost, bo tłumaczenia kobiet względem odrzucenia sporej gamy facetów na podstawie wzrostu są po prostu śmieszne.
I na koniec coś do różowych, co pewnie doleje oliwy do ognia: skoro dla was facet zaczyna się od 185 cm, to dla mnie kobieta zaczyna się tylko wtedy kiedy ma płaski brzuch, zgrabne nogi i tyłek.

Dajcie też jakiś filtr na Tindera żeby kasował mi sprzed oczu te wszystkie tuczniki którym ubzdurało się, że mogą mieć trenującego faceta o wzroście 187 cm, czyli mnie, kiedy same wyglądają tak jakby słowa "trening i dieta" były dla nich w języku staroaramejskim. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tucznik jak tucznik, ale tucznik bez wykształcenia to już w ogóle gwóźdź do trumny.
Narzekacie na nieatrakcyjnych facetów, że startują do kobiet z nie swojej ligi i tak dalej a wy również powinnyście znać swoje miejsce w szeregu. :)

#tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #przegryw #blackpill
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Natomiast bawi mnie to kiedy kobieta ma załóżmy 164 cm, facet ma 172 i jej nie odpowiada, bo "jest za niski".


@NosaczPolak2: Już tłumaczę - nie masz być wyższy od niej, tylko od wszystkich swoich konkurentow + kolezanki nie beda zazdroscic jej manleta 172 cm gdy same maja facetow > 185 cm. Taka partnerka manleta 172 cm bedzie wysmiewana przez swoje kolezanki.

hehe co zaden wysoki sie Toba nie zainteresowal?
  • Odpowiedz
Otóż ta kwestia jest bardziej złożona: oprócz wysokiego wzrostu trzeba mieć wysportowaną sylwetkę, trenować, trzymać dietę, dopiero wtedy taki wzrost daje benefity względem atrakcyjności.

Zestawcie dwóch wysokich facetów o takim samym lub podobnym wzroście z tą różnicą, że drugi prowadzi aktywne życie, trenuje i zdrowo się odżywia. Jak myślicie, którego kobieta wybierze?


@NosaczPolak2: nie pokrywa się to z tym co zauważyłem, widziałem gości typu skinny-fat jeszcze nie kiedy z takimi
  • Odpowiedz