Wpis z mikrobloga

@Kostan32: Ja ostatnio miałem schize ze mi dłonie urosły, ale tak spojrzałem na gramature produktów i po prostu są mniejsze XD ps. Roku temu po 4.99 szło te masło dorwać za 250g


@Gohagohatrzyzlote: Ja kupowałem hurtem w lidlu/biedronce po 2,99 za sztukę co prawda 200g a teraz cena 2x No ja #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Morduchna: za konfy mielibyśmy podobną inflację, gościa który wciąga kreski na czele rządu, patrole religijne na ulicach, prorosyjskiego polityka na wysokim szczeblu. A kto wie, może były by jeszcze punkty ginekologiczne na granicach.
  • Odpowiedz
@Kostan32: Ja w NL jak byłem jakiś czas temu to za 350g masła dałem nawet nie całe 3 eurasy... Jak mówiłem rodzinie, że spożywka w NL jest tańsza niż w PL to oczy robili jak 5 złotówki...

Co do jakości jedzenia w NL: brałem sobie jakieś kabanosy z Polski, ale na miejscu ogarnąłem, że mają dużo lepsze kabanosy na miejscu. A skąd kabanosy? A no z Polski XD Także Polak Polakowi
  • Odpowiedz
@Kostan32: Gdzie takie tanie masło? Na podlasiu? U nas za masło nie dasz mniej niż 5,50 zł, a na oko średnia cena to jakieś 6,30 zł.
A majonez 250 ml po 8 zł. Nosz ku.a
  • Odpowiedz