Wpis z mikrobloga

Znalazłem dość smutny dla mnie filmik na youtube. Filmik przedstawia chłopaka i dziewczynę z borderline, którzy opisuja jak wygląda ich związek. Czy tylko ja mam wrażenie że ten chłopak jest strasznie wycofany, przestraszony? Czasami kiedy się wypowie filmik jest ucinany (np. w 22:40), jakby dziewczyna dyskutowała z nim co powiedział źle. Dodatkowo na co zwróciłem uwagę to to w jaki sposób czasami dziewczyna patrzy na chłopaka. Jakby pilnowała go czy mówi w taki sposób jak ona chce.

https://www.youtube.com/watch?v=m_u-4GJUGho&ab_channel=Borderwg%C5%82owie

#borderline #zwiazki
  • 16
  • Odpowiedz
@Friendo: Jak tak słucham, to ten cały borderline to dobre wytłumaczenie dla lasek, by nic nie musieć, nie być niczego winnym bo winny zawsze facet xD
  • Odpowiedz
@Pabick: cholera tam wie ale widać że trzyma typa pod pantoflem i gościu nawet nie próbuje pisnąć. Nie wiem skąd się takie chłopy biorą ale widziałem takich nie raz. Nawet w rodzinie jedna kuzynka ma takiego mężą-sama jest grubym babochłopem, typa traktuje jak śmiecia a ten biega na każde jej skinienie jak wierny piesek. Aż czasem głupio słuchać jak mu przy ludziach mówi że się do niczego nie nadaje a ten
  • Odpowiedz
@Friendo: Osoba decydująca się na związek z osobą dotkniętą borderline powinna się liczyć z tym, że może być bardzo ciężko. Z takimi ludźmi jest niesamowita huśtawka nastrojów. Gdy jest super, to jest super, a po jakimś czasie może kończyć się przemocą fizyczną i próbami uzależnienia drugiego człowieka od siebie. Jeśli jest to borderline nieleczony, to już nawet nie wspominam o możliwych konsekwencjach.

To zaburzenie nie jest wymysłem, jak tu niektórzy sugerują.
  • Odpowiedz
@Pabick: To w końcu osoby z borderline nie nadają się do związków czy borderline nie istnieje i jest dobrą wymówką dla "lasek, by nic nie musieć, nie być niczego winnym bo winny zawsze facet"? Zdecyduj się.
  • Odpowiedz
@Friendo: Normalni ludzie nie wiążą się z kimś, kto nie zamierza kontrolować swojej choroby psychicznej. Po co? Tak więc z pewnością z tym gościem jest coś nie tak.
  • Odpowiedz