Wpis z mikrobloga

@marynarzem: po pierwsze jest bezużyteczna, np. z wschodu (Fordon) nie ma w ogólne połączenia z obwodnicą.

Po drugie w godzinach szczytu mega się korkuje wylot w stronę Stryszka - szybciej jest jechać przez miasto niż obwodnicą. Ktoś sobie wymyślił, ze na strategicznym węźle zrobią zwężenie z dwóch pasów na jeden i dzięki temu korki robią się kilometry przed węzłem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LuxEtClamabunt: z Fordonu panie lecisz przez Jarużyn 5 minut i jesteś na obwodnicy. Jeżdżę codziennie i dla mnie to mega ułatwienie. Co do Stryszka się za dużo nie wypowiem ale tam korki są od zawsze i stara infrastruktura niestety jest wąskim gardłem.
Jedyne czego mi brakuje to jakiejś stacji. I nie wiem czy mamy to samo na myśli, ale korkuje się stara droga 25 na Brzozę, czy s10 też?
@LuxEtClamabunt: to akurat im wyszło, pięknie #!$%@? to jest, lepiej się nie dało, jestem dumny, kiedyś chciałem sobie kupić działkę w Zielonce, ale raz jak jechałem do dziewczyny z zielonki po pracy o 16 ofrazu odechciało mi się brać tam działki
: z Fordonu panie lecisz przez Jarużyn 5 minut i jesteś na obwodnicy.


@AdelbertPeel: a przyznam, ze 5 lat już nie mieszkam w Bydgoszczy więc dopytam - to jest ta nowo otwarta część prawda? Wczesniej tego nie było?

korkuje się stara droga 25 na Brzozę, czy s10 też?


@AdelbertPeel: tak, korkuje się droga 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LuxEtClamabunt: masz w miarę nową drogę z Jarużyna (jakiej 3-4 lata chyba) do s10 przez Wilcze. Picrel. I to akurat jest fajny dojazd i raczej się nie korkuje.
No a ta 25 to jest dramat od dawna i raczej nic tam się już nie da zrobić. Sama obwodnica tj s10 spełnia swoje zadanie, jak tylko skończą odcinek północny do autostrady w Nowych Marzach to będzie bajka (nie osiedle xD). Często śmigam
Pobierz AdelbertPeel - @LuxEtClamabunt: masz w miarę nową drogę z Jarużyna (jakiej 3-4 lata c...
źródło: comment_1651513353R4m5waRJJVlTBfyEqOH3cR.jpg
@LuxEtClamabunt: Korkowało się tam i bez obwodnicy, sam Stryszek bedzie przebudowany wraz z budową odcinka na Toruń.

Ujeżdżam odcinkiem od Tryszczyna na Białe Błota codziennie, na Fordon / Stryszek raz w tygodniu i Boże jaka to jest teraz oszczędność czasu.

Pomijam setki tirów dziennie które nie muszą pakować się przez miasto w drodze na Gdańsk / Poznań.

W skrócie - #!$%@? głupoty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kylphi: ok, teraz faktycznie ta obwodnica jest spoko, jak mieszkałem jeszcze w Warszawie to obwodnica ekspresówka zaczynała się przy węźle Stryszek a kończyła na Białych Błotach, teraz to obejmuje faktycznie prawie dookoła ale to świeżo otwarte jest :)