Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 217
Pracuje w gastro i w smietniku znajduje takie cos. Lataja wokol tego muchy. Boje sie tego otworzyc a mam wrazenie ze tam moze byc cos bardzo dziwnego (np zdechle zwierze o ile nie czlowiek). Co w sumie zrobic? Xd kusi mnie zeby zobaczyc co tam jest ale nwm czy to dobre rozwiazanie. Jakies propozycje co moge tam znalezc (oprocz trupa bo to jest calkiem mozliwe) i jakie ryzyka mogloby to za soba niesc? #kiciochpyta #pracbaza #zagadka
The21NK - Pracuje w gastro i w smietniku znajduje takie cos. Lataja wokol tego muchy....

źródło: comment_1651436807JMHwuL2b4JqHbmyQ9N9Wal.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@The21NK: Pomijając podejrzenie o bait komuś w tej walizce mogły podczas podróży rozwalić się jakieś kosmetyki albo jedzenie/napój i nie było szans tego doczyścić, więc trafiła do śmietnika i teraz summon'uje muchy.¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@The21NK: ten post przypomniał mi złote momenty 4chana .
Nie wiem ile takich akcji było ale pamiętam jak otwierali dziwne pudła i kolesia co wsunął przeterminowany jogurt podgrzany w mikrofali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@The21NK: zwłoki czy to ludzkie czy zwierzęce śmierdzą tak mocno, że robiąc foto z tej odległości prawdopodobnie byś robił to jednocześnie wymiotując
  • Odpowiedz