Wpis z mikrobloga

@yosemitesam: Czasami, jak oglądam rosyjskie strony - z ciekawości, to zastanawiam się my, czy oni są tak zaślepieni. Przecież u nas Zełeński to "giga chad" i wyrasta na bohatera Ukrainy, a u Rosjan wrzucają analizy, co dzisiaj przyćpał, albo czy był na zjeździe po dragach na jakiś wystąpieniu, bo przecież wszyscy wiedzą, że to ćpun i degenerat XD.

Tak samo, poczytajcie te pikaby, tam zadają pytania, czemu Polska nie chce spokoju
@haosek: Wiadomo, że wspieramy w necie Ukrainę m.in. żeby zobaczyć ból dupy Ruskich i czasem nieco przesadzamy xD ale generalnie nasze spamowanie jest mało szkodliwe, w przeciwieństwie do Rosjan, którzy tworzą alternatywną rzeczywistość i już sami się gubią we własnej propagandzie. Jak z resztą kolega @yosemitesam zauważył - to tak daleko zaszło, że co kilka godzin przeczą sobie.
@asiajasiabasia: No niestety, nawet jeżeli takie teksty o ćpuanie nie mają nic wspólnego z prawdą, to te "analizy" o Zełeńskim i masa spamu - na pewno wywołuje w głowach zwykłych ludzi zastanowienie, czy oby to nie jest prawda.

@M4rcinS: Właśnie wyczytałem na pikabu, że Rosja była przygotowana do tej operacji przez lata, dlatego sankcje nie działają i właśnie otworzyła się możliwość wejścia rubla na światowy rynek xD
@M4rcinS: @asiajasiabasia: Mam zawał, przedawkowałem pikabu xD. Właśnie wyczytałem, że Rosja daje Ukrainie minimum 10 razy więcej pomocy humanitarnej niż cała Europa, a co do gazu rosyjskiego to Rosjanie mogą z dnia na dzień odciąć cały przepływ gazu do Europy, bo ich na to stać i mogą wszystko przekierować do Chin, bo obecne "rury" w tamtym kierunku pracują z minimalną mocą.
@haosek: My i ruscy dostajemy w dużym stopniu propagandą. Ale która jest bliższa prawdy? Dowiemy się za kilka-kilkanaście miesięcy jak skończy ta wojna. Czy rosyjska armia na prawdę jest potężną drugą armią świata, czy Ukraina okaże się słaba i utraci spore terytoria, czy może nawet odbije Donbas, jak będzie trzymać się rosyjska gospodarka itd. Pożyjemy i zobaczymy kto teraz miał rację.
Ale tam już jest teoria w komentarzach, że Ukraina nie będzie mogła spłacić długu za czołgi i odda Polsce zachodnie obwody. xD


@M4rcinS: nawet jakby dopłacali to nie chciałbym żeby polska wzięła te tereny, kurła one się przez 30 lat w ogóle nie rozwijały mielibyśmy sytuację jak połączenie nrd i rfn tylko że my nie jesteśmy na tyle bogaci żeby wpompować setki mld euro w kolejne podlasie.