Wpis z mikrobloga

Współczesna lewica to ultrazamordystyczny kościół w ver 2.0
Pokazywanie kobiecego ciała złe, ale to lewica zakazała lasek przed F1 :D
Postulują zakaz alkoholu
Kościół zakazywał mięsa w piątki i w post - lewica chce całkowitego zakazu jedzenia i produkcji mięsa

Ogółem powoli jedyna różnica między ultrasektami chrześcijańskimi, a lewicą, jest to, że jedni popierają LGBT i chcą cenzurować jakąkolwiek krytykę ich, a drudzy nie

#lgbt #bekazlewactwa #bekazkatoli
F.....o - Współczesna lewica to ultrazamordystyczny kościół w ver 2.0
Pokazywanie ko...

źródło: comment_1651396757Sxapes45cMItIv3VMnaNy2.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

różnica między ultrasektami chrześcijańskimi, a lewicą, jest to, że jedni popierają LGBT i chcą cenzurować jakąkolwiek krytykę ich, a drudzy nie


@Fan_Morawieckiego: ważniejsza różnica jest raczej że chrześcijanie nie widzą problemu w gwałcie na dziecku kiedy robi to ksiądz i ochoczo zapieprzaja dorzucić pare PLN na tace żeby był budżet na przeniesienie takiego biednego skuszonego przez bezczelne dziecko księdza do innej parafii
  • Odpowiedz
banalnie proste, np. obowiązkowe dodatki alkoholu etylowego do benzyny, gdzie marnujemy kukurydzę na produkcję alkoholu zamiast do jedzenia i to w momencie potencjalnego zagrożenia brakami (https://www.wsj.com/articles/epa-will-allow-more-ethanol-in-gas-this-summer-in-bid-to-tame-prices-11649754000)

czy też najpiękniejsze - masowa produkcja rzepaku oraz produkcja oleju palmowego nie pod spożycie, ale jako przymusowo subwencjonowany przez konsumentów dodatek do diesla (estry) - ekodiesel, mówi to coś

taka piękna propaganda, "zielone paliwa"


@analnedoznaniachomikasyfilityka: czekaj, nie oceniam czy to dobrze czy nie
  • Odpowiedz
ważniejsza różnica jest raczej że chrześcijanie nie widzą problemu w gwałcie na dziecku kiedy robi to ksiądz i ochoczo zapieprzaja dorzucić pare PLN na tace żeby był budżet na przeniesienie takiego biednego skuszonego przez bezczelne dziecko księdza do innej parafii


@Deska_o0: Pokaż mi przykład księdza w Polsce, co za karę za 40 gwałtów na nieletnich dostał karę jak lewak 13 miesięcy aresztu domowego
  • Odpowiedz
@Fan_Morawieckiego: pokaż mi lepiej przykład nie księdza który za g---t na nieletnim został przeniesiony do innej parafii i uniknął jakiekolwiek kary,
a plebs atakował ofiarę a nie zboczeńca, twoje urojenia pomijam ponieważ nic takiego w Polsce nie miało miejsca
  • Odpowiedz
pokaż mi lepiej przykład nie księdza który za g---t na nieletnim został przeniesiony do innej parafii i uniknął jakiekolwiek kary


@Deska_o0: To pokaż mi przykład takiego księdza, który za g---t na nieletnim uniknął jakiejkolwiek kary
  • Odpowiedz
Daj mi przykład, że sąd zadecydował o winie i następnie zwolnił od jakiegokolwiek kary, bo to prymitywna manipulacja


@Fan_Morawieckiego: przecież doskonale wiesz że większość tych zwyrodnialców nie ma za to spraw karnych, chciałeś takiego który uniknął kary, to go dostałeś i teraz walisz fikołki jak ten zboczeniec od "nie było wytrysku, nie było gwałtu" oczywiście również ksiądz bo tam jest najwięcej takich bestii, nadal czekam na źródło twojego urojenia o
  • Odpowiedz
przecież doskonale wiesz że większość tych zwyrodnialców nie ma za to spraw karnych, chciałeś takiego który uniknął kary, to go dostałeś i teraz walisz fikołki jak ten zboczeniec od "nie było wytrysku, nie było gwałtu" oczywiście również ksiądz bo tam jest najwięcej takich bestii, nadal czekam na źródło twojego urojenia o tym że w Polsce komuś kto nie jest księdzem molestowanie 40 dzieci uszło na sucho


@Deska_o0: Nie uniknął kary,
  • Odpowiedz
@Fan_Morawieckiego: a gdzie ja obrońco p-------w coś takiego napisałem, dostałeś przykłady na potwierdzenie moich słów więc odnosisz się do swoich urojeń? xD
Jakoś mnie to nie dziwi, ale też chętnie wpłacę 1000pln jak w końcu podzielisz się tym źródłem o lewaku w Polsce który zgwałcił 40 dzieci i dostał za to 13 miesięcy aresztu domowego, oczywiście jak nie wrzucisz to minimum honoru wymagałoby twoja wpłatę, ale kogoś kto jest fanem
  • Odpowiedz
Jakoś mnie to nie dziwi, ale też chętnie wpłacę 1000pln jak w końcu podzielisz się tym źródłem o lewaku w Polsce który zgwałcił 40 dzieci i dostał za to 13 miesięcy aresztu domowego, oczywiście jak nie wrzucisz to minimum honoru wymagałoby twoja wpłatę, ale kogoś kto jest fanem kłamcy o to nie podejrzewam( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Deska_o0: Jak mi tylko pokażesz, gdzie wspomniałem o Polsce.

a gdzie ja obrońco p-------w coś takiego napisałem, dostałeś przykłady na potwierdzenie moich słów więc odnosisz
  • Odpowiedz
Jak mi tylko pokażesz, gdzie wspomniałem o Polsce.


@Fan_Morawieckiego: o tutaj wymagałes przykładu z Polski więc logika wskazuje że pisałeś o niej, inaczej jaki byłby sens ograniczać zakres tylko do jednego kraju, skoro nijak ma się do sprawy? xD

Pokaż mi przykład księdza w Polsce, co za karę za 40 gwałtów na nieletnich dostał karę jak lewak 13 miesięcy aresztu domowego

Dalej nie widzę pedofila, który uniknął kary po udowodnieniu mu przez
  • Odpowiedz
@Fan_Morawieckiego: dostałeś o co prosiłeś to wymyślasz jakieś ograniczenia, tak jak podejrzewałem, godności brak, a do tego przyłapany na kłamstwie walisz fikołki, przykro się na to patrzy, ale jak wspominałem po fanie kłamcy i obrońcy p-------w niczego więcej się nie spodziewałem
  • Odpowiedz
@Fan_Morawieckiego: już udowodniłeś że nie masz godności, nie wołaj mnie obrońco p-------w, przykro się na to patrzy, myślałem że plebs atakujacy zgwałcone dzieci i broniący ksiedza oprawcy to przeszłość,a tutaj ideany przykład
  • Odpowiedz
już udowodniłeś że nie masz godności, nie wołaj mnie obrońco p-------w, przykro się na to patrzy, myślałem że plebs atakujacy zgwałcone dzieci i broniący ksiedza oprawcy to przeszłość,a tutaj ideany przykład


@Deska_o0: Na razie niewykształcony biedak taki jak Ty atakuje niewinnych ludzi
  • Odpowiedz