Wpis z mikrobloga

Współczesna lewica to ultrazamordystyczny kościół w ver 2.0
Pokazywanie kobiecego ciała złe, ale to lewica zakazała lasek przed F1 :D
Postulują zakaz alkoholu
Kościół zakazywał mięsa w piątki i w post - lewica chce całkowitego zakazu jedzenia i produkcji mięsa

Ogółem powoli jedyna różnica między ultrasektami chrześcijańskimi, a lewicą, jest to, że jedni popierają LGBT i chcą cenzurować jakąkolwiek krytykę ich, a drudzy nie

#lgbt #bekazlewactwa #bekazkatoli
źródło: comment_1651396757Sxapes45cMItIv3VMnaNy2.jpg
  • 43
lewica chce całkowitego zakazu jedzenia i produkcji mięsa


@Fan_Morawieckiego: kto oprócz spórek chce?

Ogółem powoli jedyna różnica między ultrasektami chrześcijańskimi, a lewicą, jest to, że jedni popierają LGBT i chcą cenzurować jakąkolwiek krytykę ich, a drudzy nie


@Fan_Morawieckiego: Soory, sam nie kupuję pomysłów lewicy ale z tym mięsem to opierają się o badania naukowe. Długo nie wyrobimy przy rosnącym spożyciu mięsa i wycinaniu w #!$%@? lasów pod uprawy paszy dla
kto oprócz spórek chce?


@Kryspin013: Na przykład ta osoba:

Soory, sam nie kupuję pomysłów lewicy ale z tym mięsem to opierają się o badania naukowe. Długo nie wyrobimy przy rosnącym spożyciu mięsa i wycinaniu w #!$%@? lasów pod uprawy paszy dla zwierząt. I jeśli już to postulaty nie są takie by zakazać mięsa a by zredukować jego spożycie przez edukację i ewentualnie wyższy podatek na mięso - bo w produkcji mięsa
Generalnie aktualnie o lewicy można powiedzieć wiele, ale nie to, że jest liberalna


@Fan_Morawieckiego: dlatego trzeba iść w centrum. Z konfiarzami jest w sumie to samo, a nawet jeszcze gorzej.

Nienawidzę, jak ktoś mi się #!$%@? w talerze


@Fan_Morawieckiego: To jest fikoł jednak trochę. Nie tobie bo ty jesteś na samym końcu łańcucha a jak wspomniałem płacimy za to wszyscy, niezależnie czy ktoś je mięso czy nie - a wynika
dlatego trzeba iść w centrum. Z konfiarzami jest w sumie to samo, a nawet jeszcze gorzej.


@Kryspin013: Ale konfederacja to dla mnie patologiczna sekta.

To jest fikoł jednak trochę. Nie tobie bo ty jesteś na samym końcu łańcucha a jak wspomniałem płacimy za to wszyscy, niezależnie czy ktoś je mięso czy nie - a wynika to z faktu, że wyprodukowanie mięsa zjada w #!$%@? zasobów bo musisz się naprodukować roślin i
Czyli ukryte koszty jakie przerzucają osoby bezdzietne na dzieciate Ci już nie przeszkadzają,


@Fan_Morawieckiego: To nie są ukryte koszty. To są jawne koszty. I tak przeszkadzają mi te 500+, bo do niczego dobrego się nie przyczyniają. Nawet nie spełniają swoich podstawowych założeń.

Ukryte koszty masz jakbyś miał np przedsiębiorstwo produkujące żywność albo wydobywające jakiś zasób. Te przedsiębiorstwo zatruwałoby okoliczne wody gruntowe a lokalna placówka zajmująca się oczyszczaniem wody musiała, by dodatkowo
konkrety bo nie rozumiem


@Kryspin013: Na przykład kiedy wynajmujesz architekta, płacisz tylko za koszt jego usługi, w żaden sposób się nie składasz na 24 lata jakie wcześniej musieli jego rodzice włożyć, by taka osoba w ogóle się urodziła i mogła wykształcić.
Bez pracy dzietnych na urodzenie i wychowanie dzieci, nie miałbyś możliwości zrealizowania jakiejkolwiek usługi
Na przykład kiedy wynajmujesz architekta, płacisz tylko za koszt jego usługi, w żaden sposób się nie składasz na 24 lata jakie wcześniej musieli jego rodzice włożyć, by taka osoba w ogóle się urodziła i mogła wykształcić.


@Fan_Morawieckiego: Gospodarka to system naczyń połączonych. Oczywiście, że się składam i to całkowicie omijając 500+. Składam się w podatkach na funkjonowanie szkół, uniwersystetów, bibliotek, komunikacji miejskiej, programów socjalnych i masę innych rzeczy. I ja się
Gospodarka to system naczyń połączonych. Oczywiście, że się składam i to całkowicie omijając 500+. Składam się w podatkach na funkjonowanie szkół, uniwersystetów, bibliotek, komunikacji miejskiej, programów socjalnych i masę innych rzeczy. I ja się składam na to niejako "za darmo", bo sam nie mam dzieci. Osoby dzietne się również składają ale jednocześnie z tego systemu coś wyciągają. Zanim zapytasz - tak, to mi odpowiada.

Jak już się tak przyczepiłeś o te 500+
Soory, sam nie kupuję pomysłów lewicy ale z tym mięsem to opierają się o badania naukowe. Długo nie wyrobimy przy rosnącym spożyciu mięsa i wycinaniu w #!$%@? lasów pod uprawy paszy dla zwierząt. I jeśli już to postulaty nie są takie by zakazać mięsa a by zredukować jego spożycie przez edukację i ewentualnie wyższy podatek na mięso - bo w produkcji mięsa jest od #!$%@? ukrytych kosztów, które całkowicie opłaca społeczeństwo


@
@Kryspin013: banalnie proste, np. obowiązkowe dodatki alkoholu etylowego do benzyny, gdzie marnujemy kukurydzę na produkcję alkoholu zamiast do jedzenia i to w momencie potencjalnego zagrożenia brakami (https://www.wsj.com/articles/epa-will-allow-more-ethanol-in-gas-this-summer-in-bid-to-tame-prices-11649754000)
czy też najpiękniejsze - masowa produkcja rzepaku oraz produkcja oleju palmowego nie pod spożycie, ale jako przymusowo subwencjonowany przez konsumentów dodatek do diesla (estry) - ekodiesel, mówi to coś
taka piękna propaganda, "zielone paliwa"
różnica między ultrasektami chrześcijańskimi, a lewicą, jest to, że jedni popierają LGBT i chcą cenzurować jakąkolwiek krytykę ich, a drudzy nie


@Fan_Morawieckiego: ważniejsza różnica jest raczej że chrześcijanie nie widzą problemu w gwałcie na dziecku kiedy robi to ksiądz i ochoczo zapieprzaja dorzucić pare PLN na tace żeby był budżet na przeniesienie takiego biednego skuszonego przez bezczelne dziecko księdza do innej parafii
banalnie proste, np. obowiązkowe dodatki alkoholu etylowego do benzyny, gdzie marnujemy kukurydzę na produkcję alkoholu zamiast do jedzenia i to w momencie potencjalnego zagrożenia brakami (https://www.wsj.com/articles/epa-will-allow-more-ethanol-in-gas-this-summer-in-bid-to-tame-prices-11649754000)

czy też najpiękniejsze - masowa produkcja rzepaku oraz produkcja oleju palmowego nie pod spożycie, ale jako przymusowo subwencjonowany przez konsumentów dodatek do diesla (estry) - ekodiesel, mówi to coś

taka piękna propaganda, "zielone paliwa"


@analnedoznaniachomikasyfilityka: czekaj, nie oceniam czy to dobrze czy nie bo
ważniejsza różnica jest raczej że chrześcijanie nie widzą problemu w gwałcie na dziecku kiedy robi to ksiądz i ochoczo zapieprzaja dorzucić pare PLN na tace żeby był budżet na przeniesienie takiego biednego skuszonego przez bezczelne dziecko księdza do innej parafii


@Deska_o0: Pokaż mi przykład księdza w Polsce, co za karę za 40 gwałtów na nieletnich dostał karę jak lewak 13 miesięcy aresztu domowego
@Fan_Morawieckiego: pokaż mi lepiej przykład nie księdza który za gwałt na nieletnim został przeniesiony do innej parafii i uniknął jakiekolwiek kary,
a plebs atakował ofiarę a nie zboczeńca, twoje urojenia pomijam ponieważ nic takiego w Polsce nie miało miejsca
Daj mi przykład, że sąd zadecydował o winie i następnie zwolnił od jakiegokolwiek kary, bo to prymitywna manipulacja


@Fan_Morawieckiego: przecież doskonale wiesz że większość tych zwyrodnialców nie ma za to spraw karnych, chciałeś takiego który uniknął kary, to go dostałeś i teraz walisz fikołki jak ten zboczeniec od "nie było wytrysku, nie było gwałtu" oczywiście również ksiądz bo tam jest najwięcej takich bestii, nadal czekam na źródło twojego urojenia o tym
przecież doskonale wiesz że większość tych zwyrodnialców nie ma za to spraw karnych, chciałeś takiego który uniknął kary, to go dostałeś i teraz walisz fikołki jak ten zboczeniec od "nie było wytrysku, nie było gwałtu" oczywiście również ksiądz bo tam jest najwięcej takich bestii, nadal czekam na źródło twojego urojenia o tym że w Polsce komuś kto nie jest księdzem molestowanie 40 dzieci uszło na sucho


@Deska_o0: Nie uniknął kary, jest
@Fan_Morawieckiego: a gdzie ja obrońco pedofilów coś takiego napisałem, dostałeś przykłady na potwierdzenie moich słów więc odnosisz się do swoich urojeń? xD
Jakoś mnie to nie dziwi, ale też chętnie wpłacę 1000pln jak w końcu podzielisz się tym źródłem o lewaku w Polsce który zgwałcił 40 dzieci i dostał za to 13 miesięcy aresztu domowego, oczywiście jak nie wrzucisz to minimum honoru wymagałoby twoja wpłatę, ale kogoś kto jest fanem kłamcy
Jakoś mnie to nie dziwi, ale też chętnie wpłacę 1000pln jak w końcu podzielisz się tym źródłem o lewaku w Polsce który zgwałcił 40 dzieci i dostał za to 13 miesięcy aresztu domowego, oczywiście jak nie wrzucisz to minimum honoru wymagałoby twoja wpłatę, ale kogoś kto jest fanem kłamcy o to nie podejrzewam( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Deska_o0: Jak mi tylko pokażesz, gdzie wspomniałem o Polsce.

a gdzie
Jak mi tylko pokażesz, gdzie wspomniałem o Polsce.


@Fan_Morawieckiego: o tutaj wymagałes przykładu z Polski więc logika wskazuje że pisałeś o niej, inaczej jaki byłby sens ograniczać zakres tylko do jednego kraju, skoro nijak ma się do sprawy? xD

Pokaż mi przykład księdza w Polsce, co za karę za 40 gwałtów na nieletnich dostał karę jak lewak 13 miesięcy aresztu domowego

Dalej nie widzę pedofila, który uniknął kary po udowodnieniu mu
@Fan_Morawieckiego: dostałeś o co prosiłeś to wymyślasz jakieś ograniczenia, tak jak podejrzewałem, godności brak, a do tego przyłapany na kłamstwie walisz fikołki, przykro się na to patrzy, ale jak wspominałem po fanie kłamcy i obrońcy pedofilów niczego więcej się nie spodziewałem
@Fan_Morawieckiego: już udowodniłeś że nie masz godności, nie wołaj mnie obrońco pedofilów, przykro się na to patrzy, myślałem że plebs atakujacy zgwałcone dzieci i broniący ksiedza oprawcy to przeszłość,a tutaj ideany przykład
już udowodniłeś że nie masz godności, nie wołaj mnie obrońco pedofilów, przykro się na to patrzy, myślałem że plebs atakujacy zgwałcone dzieci i broniący ksiedza oprawcy to przeszłość,a tutaj ideany przykład


@Deska_o0: Na razie niewykształcony biedak taki jak Ty atakuje niewinnych ludzi
@Fan_Morawieckiego: z braku argumentów w nietrafne ad personam, plebs nie zawodzi, nie zawracaj mi już dupy i otwórz kolejnego harnasia czy co tam na melinie pijecie
Niewinny ksiądz chciał tylko zgwałcić dziecko, biedaczek trzeba współczuć xD
z braku argumentów w nietrafne ad personam, plebs nie zawodzi, nie zawracaj mi już dupy i otwórz kolejnego harnasia czy co tam na melinie pijecie

Niewinny ksiądz chciał tylko zgwałcić dziecko, biedaczek trzeba współczuć xD


@Deska_o0: Niewinny ksiądz niczemu nie jest winny, dopóki nie udowodniono mu winy. Gdybyś kiedykolwiek miał możliwość pójścia na studia, wiedziałbyś o tym
@Fan_Morawieckiego: znowu charakterystyczne dla plebsu brnięcie we własne urojenia, skonczylem studia zapewne zanim pierwszego harnasia na melinie ci dali, prosiłem żebyś mnie obrońco pedofilów nie wolał więc leć na czarno, zapomniałem że z nizinami się nie dyskutuje, na szczęście na codzien nie mam styczności