Wpis z mikrobloga

Chciałbym zrobić sobie dziure w stole pod kosz na śmieci. Wpadłem na genialny pomysł, że nie potrzeba mi kosza. Po co skoro i tak w rękach wynosimy WORKI? A więc będzie wisiał sam worek. Chiałbym tylko go zaczepić na czymś na gómce, obwiązać wokół. Ale właśnie nie wiem na czym? Czego mogę użyć? Pasowałoby mieć jakiś okrągły drewniany pręcik na stole do którego bym mocował gumkę. Albo jakieś takie drewniane kółko wokół którego gumką worek zamocuje. Czego moge użyć? Jedyne co #allegro mi pokazuje to drewniane kółka od firanek, mikroskopijnych rozmiarów (bo muszą być puste w środku). Potrzebuje takie kółko o średnicy 11cm, puste w środku

#diy #majsterkowanie #drewno #pytanie #remont
Pobierz Bunch - Chciałbym zrobić sobie dziure w stole pod kosz na śmieci. Wpadłem na genialny...
źródło: comment_165138533109zskM5wHGC1BjvKGgR6KF.jpg
  • 34
@Bunch: To jest ładne.
Ja miałem na myśli przelotkę do kabli, ale tam nie ma rantu i dlatego mówiłem o jakiejś podkladce trzymającej worek. W tym przypadku wszystko masz w całości.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bunch: zastanów się jeszcze, to będzie walić smrodem po całej kuchni, zwłaszcza jak się zrobi ciepło () Czasem wystarczy parę godzin żeby w folii zaczęło śmierdzieć mięso czy stary banan.

Chyba, że jesteś na jakiejś diecie pudełkowej i nie będziesz wrzucał resztek. Ani nic ciężkiego. Ani nic ostrego. Ani nic, co może się rozlać.