Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
Pamiętam jak byłem na kilku imprezach i wtedy "koledzy" traktowali mnie jak śmiecia. Np. Na siłę lano mi alkohol do ryja. Popychano mnie. Szarpaną mną i byłem poniżany przed dziewczynami itp. takich akcji było mnóstwo. A oni się śmiali. Zawszę ja musiałem drewno nosić do ogniska itp. Byłem ich własnością że tak powiem. A oni mnie wykorzystywali. I teraz dzwonił jeden przed chwilą i chciał abym go podrzucił do sklepu po alkohol ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobrze że mam włączony tryb Samolotowy. Pamiętam jak kijem mną zaczepiali. Albo jak wylano na mnie piwo na głowę a reszta się tylko przyglądała i śmiała a już miałem łzy w oczach. Wolę już być samotny niż mieć takich kolegów... Jeszcze prawie z każdym z nim znam się od dzieciństwa... I z tej samej wsi... Ehh (,) #przegryw #depresja ##!$%@? #normictwo #patologiazewsi #patologiazmiasta #gorzkiezale #nerwica
źródło: comment_1651350359q2KQocwzarhoRYQYJ9Wf1V.jpg
  • 13
@karix98: @WHlTE: wy nie chodziliście? W jaki sposób macie teraz jakieś korzenie w miejscu wychowywania się?

Bo jak rozumiem pomysleliscie o tym pisząc odpowiedzi
Poza tym op chodził bo chciał walczyć, nie chciał się poddać wpaść w apatię, marazm. Nie chciał tego co się dzieje, aoe okazało się że nie miał na tyle słabej psychiki żeby od razu przy takich bodźcach się zabić. Sam przez takie coś przechodziłem. U mnie