Wpis z mikrobloga

@Arizona12: Co chcesz udowodnić tym swoim spamem? xD Nawet jak była by to informacja nieprawdziwa (a nie jest) to ma to posłużyć do obalenia wszystkich moich wpisów i znalezisk i przyklepanie mi dezinformacji? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Przecież to technika stosowana przez Komunistów i tak samo przez Oceanie w książce 1984
  • Odpowiedz
@rzymski_ntp: No tak. Koleś unikan odpowiedzi na moje wszystkie pytania i argumenty od początku mojej dyskusji ,ale to udowadnianie mi manipulacji.

WTF Is Wrong With You People?
  • Odpowiedz
@rzymski_ntp: Ziemkiewicz, Rola i Korwin czyli osoby, których zupełnie nie śledzę. Na tekst o wiedzy z pierwszej ręki mogę odpowiedzieć tym, że SG rzucała pizzę uchodźcom przez ogrodzenie graniczne. Ma to takie same podstawy co Twoje za przeproszeniem pier... Ograniczenie dostępu było działaniem słusznym tak samo jak wprowadzenie stanu wyjątkowego. Na cholerę służbom byli potrzebni prowokatorzy, którzy jeszcze wywołaliby incydent dyplomatyczny np. przypadkowo wchodząc na teren Białorusi. Rosjanie od lat
  • Odpowiedz
@rzymski_ntp: To, że chociażby przez te akcje dziennikarze i w ogóle osoby poza służbami powinny być odcięte od rejonu ich działań. Niezależnie od tego kto rządzi w Polsce takie akcje są przykładem skrajnej nieodpowiedzialności.
  • Odpowiedz
Rozmowa wygląda jak lun nawet gorzej niż w przedszkolu. Olewają twoje argumenty i pytania a na koniec zarzucać ci bedzie coś wyrwane z kontekstu bo dodatkowo zle zinterpretowali coś.

Jeszcze ten beton @Arizona12: widze ze wyjechał do kogoś z argumentem

Byleby lewaczków dupka bolała, cnie?

Pod postem zapulsowanym przez niego który jest niczym innym niż 'byle prawaków dupa bolała"

O nie! ulubione źródło wielu wykopków spadło z rowerka.

Fikołek godny neuropka. Przy czym kolejny raz potwierdza stosowanie poglądów dwójmyślenia z
Arizona12 - > Rozmowa wygląda jak lun nawet gorzej niż w przedszkolu. Olewają twoje a...

źródło: comment_16513569034EoCGK6gbRfgQndJIBMD5Z.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz