Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jak ogłoszę upadłość konsumencką (nie mam żadnego majątku, od wielu lat nie pracuje) to umorzą mi wszystkie długi jakie miałem? A potem życie będzie toczyło się normalnie jak dawniej, czy będę na jakiejś czarnej liście banków? Ile kosztuje ogłoszenie upadłości i czy mogę samodzielnie to napisać? Nie stać mnie na adwokata.
#komornik #prawo #dlugi #kredyt

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #626c7a94bef382f0183f7b57
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 6
  • Odpowiedz
Czy jak ogłoszę upadłość konsumencką (nie mam żadnego majątku, od wielu lat nie pracuje) to umorzą mi wszystkie długi jakie miałem?


@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli jesteś zdolny do pracy to nie umorzą wszystkich długów a tylko część.

A potem życie będzie toczyło się normalnie jak dawniej, czy będę na jakiejś czarnej liście banków?


@AnonimoweMirkoWyznania: Do czasu aż nie rozliczysz się z wierzycielami to nie masz co liczyć na jakiekolwiek kredyty.
  • Odpowiedz
@Nova88: A co mieli sprzedawać. Umorzyli im dług i #!$%@?, więc można #!$%@?ć długu ile się chce a potem ogłosić upadłość i cześć.
  • Odpowiedz