Wpis z mikrobloga

Wysłuchałem tych dwóch becwałów i przy tego typu kacapsko wojskowych rozmowach drażni mnie pewien ton wyższości i napinka, która nieustannie się powtarza.
Jest ruski wojenny, znaczy będzie uważał się za mędrca i farmazonił jakieś "prawdy" objawione w pouczającym tonie. A najgorsze, że takich otumanionych czubów jest tam kilkadziesiąt milionów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wojna #ukraina #przemyslenia #rosja
robert5502 - Wysłuchałem tych dwóch becwałów i przy tego typu kacapsko wojskowych roz...
  • 8
@szunis_01: Nie zrozumiałeś. Nie oceniam jego działalności w sensie negatywnie pozytywnie, tylko tego, jak jest niebezpieczny. Napsuł bardzo dużo krwi Ukraińcom od początku powstania marionetkowych republik. Stwierdzenie, że "jakiś ruski farmazoni" w kontekście jednego z lepiej rozeznanych w temacie jest trochę śmieszne.

@robert5502 W 2014-2015 brał udział. Teraz nie. Został odsunięty ponieważ miał odmienną wizję od putinowskiej i został uznany za szkodliwego. Teoretycznie jest to człowiek podręcznikowo kwalifikujący się do herbatki
W 2014-2015 brał udział. Teraz nie. Został odsunięty ponieważ miał odmienną wizję od putinowskiej i został uznany za szkodliwego. Teoretycznie jest to człowiek podręcznikowo kwalifikujący się do herbatki z polonem, ale z jakiegoś powodu nie trafił na listę "donbasiarzy" do likwidacji.


@kinasato: to jest ciekawe, wydaje mi się, ze tacy ludzie są zbyt mocno szanowani wśród wysoko postawionych osób w służbach. Przez to nie jest łatwo znaleźć wykonawców do podania tej