Wpis z mikrobloga

śmieszne to było twoje pomylenie dji z uav o kilkunastometrowej rozpiętości skrzydeł klaunie xD


O cie nie mogę, chłop się pomylił na wykopie, muszę szybko mu wyjaśnić, że nie ma racji i wyzwać od klauna!!! (σ ͜ʖσ)
@skarpetyodyna: Będziesz miał w fizykę to i ty dowiesz się, czym jest względność ruchu, tak poza tym. Ja się do błędu przyznać potrafię, za to ty
@skarpetyodyna: Będziesz miał w fizykę to i ty dowiesz się, czym jest względność ruchu, tak poza tym. Ja się do błędu przyznać potrafię, za to ty wad swojego rozumowania dalej nie widzisz.


@aegispolis: tak potrafisz się przyznać do błędu klaunie, że swoją pomyłkę DJI z Baykarem tłumaczysz względnością ruchu. I to w sytuacji gdy kamera była skierowana pod kątem prostym w kierunku ziemi xDDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@exploti: chciałeś napisać raczej 13 niż 8 i omsknal się palec, nie naciskając "1"? Jak tak to się zgadzam ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@mrmydlo: Mówię że może a nie że tym razem tak było. Tutaj widać poprzez obrot, zmianę trajektorii i dohamowywanie typowe dla n-koptera jak luźno zamontowany pocisk się wychyla razem z maszyno
@Bloodaxis1: Ja się nawet nie kłóciłem, ani tego tak nie tłumaczyłem, ot pierwszy strzał, ktoś mnie wyprowadził z błędu i zdążyłem zapomnieć o temacie, a ten zaczął się do mnie przypierdzielać cholera wie czemu xD
Ehh, wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)