Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Coroczna beka z przegrywów, którzy mają ból dupy o to, że ludzie korzystają z dobrej promocji. XD

Tradycyjne szufladkowanie ludzi, kupujesz w ciul piwa w promce to jesteś Januszem i alkoholikiem bo przecież to jest oczywiste, nie może być inaczej. XD

Pamiętam tę promkę sprzed roku, nabrałem chyba z 200 piw, może więcej, nie pamiętam. Oczywiście w oczach wykopków jestem alkoholikiem, a tymczasem ja zrobiłem po dobrej cenie zapasy na szykujące się za kilka miesięcy moje przyjęcie weselne co dało mi fajną oszczędność.

No, ale po co patrzeć szerzej, widzisz dużo piw myślisz alkoholik, jakie to proste. XD
#biedronka #lidl #podludzie #bekazpodludzi
  • 8
@Krupier: Problem jest tego rodzaju, że przez takich dzbanów którzy nie odróżniają alkoholu od alkoholizmu mamy kulturę picia jaką mamy. Paradoksalnie to oni tworzą ten problem.

W Danii, Czechach, Niemczech nie ma ostracyzmu społecznego w stosunku do alkoholu tak jak u nas do piwa.. W części krajów uczy się pić dzieciaki od nawet 14 lat (Niemcy). I jak widać to jest lepsze podejście niż u nas gdzzie się zakazuje lub pajace
@Krupier: alkoholik to zazwyczaj ten u ktorego wiecej niz dwa piwa sie nie uchowaja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak ktos nie pije w ogole to nie ma alko w domu.
Ten ktory pije sporadycznie zazwyczaj barek #!$%@? duza iloscia butelek ale z powodu mocy przerobowej saczy sobie pomalutku.. Alkus wydudnia takie cos ale problemem jest ten ktory karton piwa kupi xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PeterFile: no ja mam w barku alkohole sprzed kilku lat, najstarszy chyba z 2013 nawet. Ale jestem alkoholikiem i patologią bo kupiłem dla gości 200 piw na promce. XD