Wpis z mikrobloga

Dlaczego #ios to taki debilny system? Jak zmienić proporcje zdjęcia na stałe? Zmieniam na 16:9 i w kolejnym uruchomieniu aplikacji aparatu znów jest 4:3. Idąc dalej - jak ustawić dialer tak, żeby działał tak jak na #android, czyli wpisując pierwsze litery kontaktu już wyświetla się kontakt? Jak przypisać domyślą aplikację dla danego formatu pliku, żeby nie musieć jak zwierzę za każdym razem wybierać z listy aplikacji?

Zarąbisty jest ten system #apple, taki upośledzony. Tęsknię za Androidem, a firma zmusza mnie do używania ajfona.
K.....0 - Dlaczego #ios to taki debilny system? Jak zmienić proporcje zdjęcia na stał...

źródło: comment_1651230032CdgqSokEA1t6ejIn6QCkFA.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cukru: wątek dotyczy iphone a Android wyszedł przy okazji. zapytałem tylko czy działa nadal jaki działał i na podstawie informacji zwrotnej napisałem co myślę zaczynając od "jeśli".
  • Odpowiedz
W Androidzie personalizacja jest źródlem jego najwiekszych problemów. Zarówno tych ze stabilnością jak i tych z bezpieczeństwem.


@asdfghjkl: Było jeszcze to. Po prostu fajnie by było, jakby jedna i druga strona nie wypowiadała się na podstawie doświadczeń sprzed iluś lat, czy zabawy telefonem w sklepie, czy bez jakiejkolwiek styczności.
  • Odpowiedz
@KierownikW10: U mnie w firmie były iphony to mi się spodobaly i sam też sobie kupilem i w życiu bym nie wrócił do androidowego gowna nie dość że te telefony wyglądają jak z plastiku najtanszego z aliexpres vs metalowo szklane iphony, to na dodatek beznadziejny system slaby design i UX zamotane mało przejrzyste ikony nie mają proporcji do innych elementów beznadziejna czcionka, to jeszcze aktualizacje tylko dla najnowszych modeli wsparcie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niko444: przecież jakiekolwiek porządne telefony są teraz szklano-metalowe. Samsung oferuje teraz 4 lata wsparcia aktualizacjami a samo oprogramowanie wygląda świetnie jeśli chodzi o wygląd, szczególnie jak się używa innego launcher.
  • Odpowiedz