Wpis z mikrobloga

Czy jesteście w stanie polecić dobre biuro maklerskie prowadzący konto dla firmy z obsługą rynków zagranicznych?

Mam akcje GME w mdm / mbank, lecz dziś dostałem informację, że przestaną obsługiwać rynki zagraniczne dla osób prawnych i każą przenieść akcje do innego biura maklerskiego.

#gme
  • 5
@MirkoAgresor:
Prywatne mam w CS, z firmowymi nie będzie tak łatwo przez księgowość

@Gacrux:

Mam problem ze wstawieniem screenshota, więc w ten sposób wstawię. Właśnie dzwoniłem do Nich, zmienili politykę wobec wszystkich osób prawnych, czli żaden klient firmowy nie może mieć już u Nich instrumentów zagranicznych:
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dzień dobry,

Zadecydowaliśmy o ograniczeniach w ramach usług w obrocie instrumentami zagranicznymi. Osoby fizyczne z wyłącznie polską rezydencją podatkową mogą nadal korzystać z
@unknownHost: nie napisałem tego nigdy nigdzie w internecie, ale taraz to powiem szczerze i bez ironii:
Szok i niedowierzanie.
Jestem ciekaw jak umotywowane są te działania i czy osoby fizyczne są bezpieczne - czy nie zostaną także zmuszone do przeniesienia papierów.