Wpis z mikrobloga

twierdzisz, że PIS nie obniżył mi podatków?


@NieWiemASieWypowiem: Twierdzę, że chyba nie potrafisz zrobić prostej kalkulacji zysków i strat i nie ogarniasz, że może ci PiS obnizył podatki w jednym miejscu ale za to #!$%@?ł podatkami w innym miejscu i zabiera ci sporo hajsu w inflacji przez swój cynizm i nieudolność.
No ale może trochę za dużo wymagam od osoby, która bóldupiła o to, że ktoś śmie się oburzać na wysokie ceny paliwa i kosmiczne marże jakie obecnie narzuca orlen.

Nie martw się o mnie mały kolego, tempo wzrostu moich zarobków wielokrotnie
  • Odpowiedz
po prostu nie umiesz w optymalizację podatkową.


@NieWiemASieWypowiem: Co ma optymalizacja podatkowa do rosnących cen gazu, prądu, jedzenia, a więc na końcu i wszystkiego innego? Co ty za fikoły tu #!$%@?? xD

Jeżeli nie pojmujesz, że stosunkowo wysoka inflacja w Europie jest prawie wszędzie, to jesteś po prostu
  • Odpowiedz
ja przez miesiąc tyle postów nigdy nie #!$%@?łem a ty mi piszesz, że tyle dziennie robię. Niezłe odklejenie.


@Kryspin013: btw. łatwe do zweryfikowania - w profilu jedna pełna strona "ostatniej aktywności" to 100 postów. Twój ostatni post na pierwszej stronie jest z "1 dzień 2 godz. temu". 100 postów w 26 godzin, wystarczająco blisko do "~100 postów dziennie".

Teraz możesz przeprosić za pyskowanie.
  • Odpowiedz
Jeżeli twierdzisz, że społeczeństwo jest biedne i dalej biednieje, to jedyną radą jest tzw. "touch grass".


@NieWiemASieWypowiem: Większość społeczeństwa nie ma jakichkolwiek oszczędności i żyje od 1 do 1. Duży % Polaków pracuje w budżetówce gdzie pensja jest zamrożone na lata. Jak wszystko co zarabiasz idzie jedynie na rzeczy pierwszej potrzeby to dla mnie jest to bieda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Większość społeczeństwa nie ma jakichkolwiek oszczędności i żyje od 1 do 1.


@maad: to prawda, i nie jest to tylko przypadłość polskiego społeczeństwa:

60% of millennials earning over $100,000 say they're living paycheck to
  • Odpowiedz
btw. łatwe do zweryfikowania - w profilu jedna pełna strona "ostatniej aktywności" to 100 postów. Twój ostatni post na pierwszej stronie jest z "1 dzień 2 godz. temu". 100 postów w 26 godzin, wystarczająco blisko do "~100 postów dziennie".


@NieWiemASieWypowiem: Przecież to jest totalny bullshit to co piszesz. Skąd ty to wyciągnąłeś? Przeczesz sobie różne konta np najbardziej aktywnych userów. Na pierwszej stronie możesz mieć zarówno 1000 postów jak i 30.

Jeśli w taki sposób zgrywasz głupa żeby obrócić swoje braki w argumentacji w żart przeciwko mnie to nie ma o czym w ogóle
  • Odpowiedz
Przecież to jest totalny bullshit to co piszesz. Skąd ty to wyciągnąłeś? Przeczesz sobie różne konta np najbardziej aktywnych userów. Na pierwszej stronie możesz mieć zarówno 1000 postów jak i 30.


@Kryspin013: wszystkie twoje posty z pierwszej strony (109), ostatni z nich jest z "1 dzień 3 godz. temu". Wliczając ten to 110 postów w 27 godzin. "hurr durr ja 100 w miesiąc nie napisałem"

https://pastebin.com/uU0y9Eva
  • Odpowiedz
Gdzie dla ciebie PiS obniżył podatki?


@Kryspin013: serio? Znowu zgrywasz głupa czy naprawdę nie wiesz?
Wyższa kwota wolna od podatku, podniesienie drugiego progu podatkowego, obniżka PIT w pierwszym progu podatkowym tym roku z 17% na 12%.

Jak ta obniżka rekompensuje ci wzrost cen żywności
  • Odpowiedz
wszystkie twoje posty z pierwszej strony (109), ostatni z nich jest z "1 dzień 3 godz. temu". Wliczając ten to 110 postów w 27 godzin. "hurr durr ja 100 w miesiąc nie napisałem"


@NieWiemASieWypowiem: Myślałem, że piszesz o wpisach. Nie mniej dalej twoja teoria o tym jakoby strona w proilu pokazywała 100 akcji jest całkowicie z dupy i nie wiem skąd to wyciągnąłeś.
No i jak nie mam mieć 100 komentarzy i wpisów (w sumie) w ciągu dnia jak tylko z tobą dzisiaj wymieniłem 5 w tym wątku.

Wyższa kwota wolna
  • Odpowiedz
Weź nie żartuj, piszesz jakbyś nie wiadomo ile hajsu miał dzięki pisowi a z tego co napisałeś wyżej wynika, że nawet w drugi próg podatkowy nie wpadasz.


@Kryspin013: wytłumacz proszę swoje rozumowanie, bo wygląda na to że nie wiesz jak działają podatki w Polsce (bo nigdy ich nie płaciłeś).
  • Odpowiedz
wytłumacz proszę swoje rozumowanie, bo wygląda na to że nie wiesz jak działają podatki w Polsce (bo nigdy ich nie płaciłeś).


@NieWiemASieWypowiem: że zarabiasz poniżej brutto 120K/rok.

Odpowiedz na resztę mojego komentarza a nie tylko to co wygodne.
  • Odpowiedz
uważasz, że komuś kto zarabia powyżej 120.000 rocznie nie ma znaczenia czy drugi próg podatkowy jest 85.000 czy 120.000, ani wysokość kwoty wolnej od podatku?


@NieWiemASieWypowiem: Co #!$%@?? Nie?

Jak unikasz wygodnie resztę to nawet z tobą nie dyskutuję.
  • Odpowiedz