Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MarianoaItaliano: Ostatnio odkryłem na dysku bardzo stare wersje, z 2004 czy 2006 roku. No i VTram jeszcze, gra sprzed ATSa, gdzie sterowanie drzwiami było absurdalne i można było otworzyć każdą połówkę środkowych osobno. Ale za to była fizyka pionowa!
@Tr8025: W ATS sporo też ówcześnie grałem, co do vBusa najwcześniejsza wersja jaką mam to ta z Mącznem i kilkoma liniami, pojazd bazowy bodajże Lion's City w malowaniu z Konina (v.2.2?), ostatnia wersja mmkiego26 z tym miasteczkiem wzorowanym na Trójmieście. Swego czasu sporo się udzielałem w społeczności, ''pracowałem'' w kilku vFirmach, piękne czasy ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MarianoaItaliano: U mnie pierwsza wersja w jaką grałem to właśnie też ta z Mącznem i Lion'sem. Linia 103 bodajże, o ile dobrze pamiętam. Później była ktoś to zrobił do OMSI i się tam bawiłem jeżdżąc 15-metrowcem. Ostatnia wersja w jaką grałem to było coś w stylu RC3, nie pamiętam dokładnie wersji. W vFirmach nigdy się nie udzielałem, ale znajomy się tam zatrudniał na 1/16 etatu żeby dostać mapki dostępne tylko dla
@Tr8025: Też głównie po mapki tam się ''zatrudniałem'' - na starym komputerze to pewnie wszystko gdzieś leży :) A co do OMSI to pamiętam jak wyszło - jakkolwiek w vBusie problemem były mapki, a pojazdów było mnóstwo tak w OMSI było odwronie i bylo więcej mapek niż pojazdów bo były łatwiejsze do tworzenia ;) Szczerze powiedziawszy od wieków nie grałem, MKM-stwo też mi trochę przeszło, autobusem ostatni raz jechałem jakieś 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MarianoaItaliano: Pierwszy dodatkowy autobus do OMSI, FBW 549, wydawał się czymś niesamowitym. Trzy pary drzwi, możliwość ich otwarcia oddzielnie... człowiek wtedy po kilku miesiącach samych MANów to bardzo doceniał. Teraz z kolei i w OMSI jest więcej autobusów niż mapek, a co lepsze są z reguły płatne. Ostatnio ograłem sobie Hamburg i przegubowego e-Citaro, ale też coraz mniej gram. W ostatnim czasie tylko TramSim przykuł mnie do komputera na dłużej niż