Wpis z mikrobloga

@one_man_army mam świadomość że trochę tematów #!$%@?łam i mogłam postąpić inaczej, trudno, żyćko. Skupiam się na tym żeby teraz działać tak, żeby wszystko szło w kierunku który teraz uważam za dobry.
Wiem że to #!$%@? ale po prostu skupianie się na błędach przeszłości nie przynosi nic dobrego na przyszłość, a na niej się trzeba skupiać.
Wiem, że czasem się jest w takiej czarnej dupie ze łatwo o tym zapomnieć ale jeszcze będzie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@one_man_army: Dość rzadko, bo jak tylko sobie myślę żeby tak pomyśleć to się orientuję, że tak nie można i przestaję. Dyscyplina myślowa, nie można sobie pozwolić, żeby myśleć to co akurat przyjdzie do głowy.
  • Odpowiedz
@one_man_army: nie bo niby genezą moich głupot był wypadek na który nie miałem wpływu, on sprawił zaburzenia lękowe i dalej już poszło prosto w przegryw co bym nie robił.
A normikow błędy takie jak przegrywa się niwelują więc moje też by takie były
  • Odpowiedz
@one_man_army to jest ciekawy problem z punktu widzenia zdrowia psychicznego. W toku mojej pracy nad tym tematem zrozumiałem, że tendencję do rozpamiętywania przyszłości miałem ze względu na bieżące niepowodzenia. Jak uda Ci się z użyciem różnych środków przezwyciężyć stan niemocy i stanąć na nogi, jak bieżące sprawy zaczynają się układać i poprawiać to zyskujesz spokój od wspomnień. Oczywiście na początku to wraca, potem rzadziej. Co do zasady jeżeli jesteś w dupie to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@one_man_army: niby tak, ale prawda jest taka, że seria potknięć, pomyłek i złych decyzji, doprowadziła do wszystkiego, gdzie teraz jestem w życiu prywatnym i zawodowym, więc generalnie jest git.
Jestem w sytuacji, gdy mogę się zakręcić z zarobkami wokół średniej krajowej i tak wegetować, albo znowu kombinować, żeby coś poprawić. Najbardziej mnie martwi, że gdybym utrzymał jeden kierunek przez kilka lat, to teraz byłbym specem w jakiejś dziedzinie, a tak to
  • Odpowiedz