Wpis z mikrobloga

Kurde dowaliło przecenek znowu na eshopie. Nie umiem się zdecydować, a usilnie szukam coś do czego będę mógł wracać na wyjazdach.

Wiesiek: Ni #!$%@? się do tego uniwersum nie umiem przyciągnąć. Próbowałem na wszystkie sposoby. Próbowałem każdą część gry, jedną podobno pierwszą książkę, serial Netflixowy no chyba wszystko. Zlinczujcie mnie, ale jedyne co mi się podobało to film z Żebrowskim XDDDD. Tak to najdłużej chyba pierwszego wiedźmina ogrywałem gdzie odpadłem po 4 godzinach.

Skyrim: Kupiłem 6 lat temu na steamie za dyszke. Do dziś na liczniku 31 minut ¯_(ツ)_/¯. Tymczasem w Fallout 4 na PS4 mam już 150 poziom, a dalej nie zrobiłem Far Harbor i Nuka World. A dopiero jak to zrobię to chce skończyć główną historię, bo na razie zbieram questy od wszystkich.

Diablo III eternal collection: Nigdy nie grałem. Nigdy nie próbowałem. Słyszałem, że fajne. 0 doświadczenia z tego typu grami.

Wszystkie te 3 opcje wyglądają na coś przy czym można spędzić kupę czasu. Wszystkie 3 są na wishliście, bo liczę że pstryk odmieni moje patrzenie na nie. Switch ma to do siebie, że czasami to jest moje jedyne źródło rozrywki. Więc jak już będę musiał to zacznę grać bez bólu.
#nintendoswitch
  • 16
@yeloneck: Jedyny sens kupowania konsoli od Nintendo to exy, jeśli ktoś kupuje te konsole dla gier zewnętrznych to pomylił albo konsolę albo ogólnie nie rozumie w co, na czym grać.
@ruda_stuleja: może jakieś indyki roguelike? Dead Cells, Binding of Isaac itp? Nie dla każdego, trzeba dostawać w dupę, ale ja na przykład w Isaaca gram od pierwszej wersji flashowej (czyli już około 10 lat) i nie mam dosyć. Codziennie robię sobie kilka rundek dla odstresowania i zabicia czasu.
Wiesiek: Ni #!$%@? się do tego uniwersum nie umiem przyciągnąć. Próbowałem na wszystkie sposoby. Próbowałem każdą część gry, jedną podobno pierwszą książkę, serial Netflixowy no chyba wszystko. Zlinczujcie mnie, ale jedyne co mi się podobało to film z Żebrowskim XDDDD. Tak to najdłużej chyba pierwszego wiedźmina ogrywałem gdzie odpadłem po 4 godzinach.


@ruda_stuleja: ale to nie jest nic złego. Zapewniam cie, że z tobą jest wszystko w porządku. Po prostu wiedźmin
@Vixay: Dla mnie gry nintendo to tylko poksy ¯\_(ツ)_/¯. I nie nie Legends Arceus. Jak pójdą w tą stronę to dla mnie to będzie koniec niestety, bo kompletnie mnie ta forma nie przekonała.

@justlikethat: BOTW pogrywam czasem. Zrobiłem sobie jedną Divine bestie, no i tak jakoś dalej mi się nie chce. Fajnie jest takie 6,5/10.

@Czarodziejka_z_Ksiezyca: @LuckyLuke_2776: @RaptownyRaptor: Chyba na Diablo się ta wyprzedaż dla mnie skończy.
@ruda_stuleja: Wiedzmin i skyrim na switcha to spoko opcja.
Mam wiedźmina na steamie, gogu i switchu XD. Na pierwszych dwóch przeszedłem misje z baronem (jakiś jeden wieczór gry) i już więcej nie grałem. Na switchu powoli kończę DLC. Plusem tej konsoli jest szybkość wybudzenia gry. Masz wolne 15 minut -> podnosisz konsolę z docka, klik klik klik i już jesteś w świecie wiedźmina i idziesz se robić jakiegoś pobocznego śmiecioquesta.
Ze