Wpis z mikrobloga

A jak wojna się skończy to Ukraińcy wrócą do siebie i zostawią pustkę na rynku która obniży ceny najmu.


@SzitpostForReal: Oczywiście tak będzie. Nagle magicznie wszyscy wróca na Ukraine w dniu ogłoszenia końca wojny a popyt na najem istnieć nie będzie, bo nagle zapominamy, że przez drogie kredyty polacy będą chcieli wynajmować, a nie kupować.

Zakładasz drugie konto, w innym banku.


@Ktore_to_juz_konto: Ale przecież Ci właśnie napisałem, że każdy inny
Oczywiście tak będzie. Nagle magicznie wszyscy wróca na Ukraine w dniu ogłoszenia końca wojny a popyt na najem istnieć nie będzie, bo nagle zapominamy, że przez drogie kredyty polacy będą chcieli wynajmować, a nie kupować.


@ATAT-2: Nie, to już dzieje się teraz, a wraz z końcem wojny będzie gigantyczna fala, tak jak wtedy kiedy wojna się zaczęła.
Skoro tak piszesz... Szkoda tylko, że się skupiasz tylko na jednej grupie zupełnie ignorując pozostałe.


@ATAT-2: jednej grupie liczącej kilkaset tysięcy najmujących i cholera wie ile milionów osób mieszkających. To jest gigantyczna wartość i szkoda mi czasu na twoje fikołki, eot.
szkoda mi czasu na twoje fikołki, eot.


@SzitpostForReal: no tak, najłatwiej tak zakończyć temat co by przypadkiem nie musieć odpowiadać na argumenty.

Coz, napisze ci na poziomie że racji nie masz ani trochę ale Nie będę tłumaczyć, eot ( ͡° ͜ʖ ͡°)