Wpis z mikrobloga

Dobra, w końcu udało mi się nadrobić zaległy, nowy odcinek z Playera. Tradycyjnie postaram się nie powielać tego co napisali już inni Mirkowie i Mirabelki, a raczej napisać kilka swoich spostrzeżeń.

1. Bulionerzy

Biedny Kamil, nie dostał urlopu z pracy nawet na wyjazd z żoną w jej rodzinne strony. Siostra uznała, że to świetna okazja żeby wysłać brata w delegację na zakupy do Ikei. Jak na takich nowobogackich i lansujących się hajsem to trochę niska półka cenowa w segmencie meblarskim.
Przynajmniej Kamil może sobie wpisać teraz na LinkedIn „Dyrektor ds. zakupów ze skandynawskimi przedsiębiorstwami” ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą nie wiem czy też odnosicie takie wrażenie, ale Ziemniak przed kamerą jest tak nienaturalny (pomijam oczywisty stres) i odrealniony w swoim opisie rzeczywistości, że wygląda to trochę jakby recytował tekst którego się wcześniej nauczył. Siostra mu pisze co mówić?

”Kamil musisz powiedzieć w TV, że jesteś bardzo zorganizowany i wszystko idealnie planujesz”

No i Kamil opowiada takie farmazony, a później w kilku ujęciach widać, że jego życie, kiedy już ruszy się z kanapy, to jeden wielki chaos. To samo było przecież z opisywaniem swoich aktywności.

2. Piotrek i Dorota

„Chodź chyba musimy pogadać”-rzekł Piotrek
„Okej” - odpowiedziała Dorota
„Wiesz co, w sumie to chciałem iść spać” - powiedział Piotrek kładąc się na łóżku.
„Okej, wiesz że ja się nie chcę kłócić…”
„Dobra… Idę zapłacić rachunki”

XD Niesamowita komunikacja i chęć rozwiązywania problemów.

Już pisałem o tym po poprzednim odcinku, ale to niesamowite jak bardzo Piotrek nie ma instynktu zachowawczego. Wydaje się jakby o kamerach zapominał (czasami te ujęcia faktycznie są takie jakby kamerzysta siedział gdzieś pod krzesłem kasjerki), bo kiedy siedzi frontem do operatora to zmienia się o 180 stopni. Spina o niedziele handlowe mam wrażenie że była jakąś iskrą zapalną po tym co działo się od kilku dni. Niemniej sposób załatwienia i czas „bardzo niefortunny”, mówiąc eufemistycznie.

Mam wrażenie, że Piotrek po kilku dniach od ślubu zaczął wpisywać w Google takie frazy jak „jak sprawić żeby kobieta dotknęła mi beniz” i trafił na strony samozwańczych mistrzów podrywu, którzy wytłumaczyli że trzeba być samcem alfa który nie znosi sprzeciwu i jest nieustępliwy.

Wychodzi u niego kompletny brak obycia z kobietami, jeżeli myśli że najlepszym momentem na dobieranie się jest kryzys po kłótni. Zresztą w ogóle chyba brak obycia z ludźmi…

3. Patrycja i Adam

Adam bierz się za teściową. Mimika i twarz to klon Patrycji, a wydaje się bardziej empatyczna.
Facet powiedział, że mu smutno bo mu powiedziałaś że Cię #!$%@? tym, że się o Ciebie troszczy. Kto to słyszał, jakiś dziwny jest.

Bliźniaczka Patrycji niewidziana od dwóch odcinków, Adam wiemy że to Twoja sprawka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 5
@hiszpanskizdobywca:

Mam wrażenie, że Piotrek po kilku dniach od ślubu zaczął wpisywać w Google takie frazy jak „jak sprawić żeby kobieta dotknęła mi beniz” i trafił na strony samozwańczych mistrzów podrywu, którzy wytłumaczyli że trzeba być samcem alfa który nie znosi sprzeciwu i jest nieustępliwy.


Co tu się #!$%@? xD Nie oglądam programu odkąd stawali w odcinku na ślubnym kobiercu a tu takie dramy już xD