Wpis z mikrobloga

Hihihi no to el Dursi zdemaskowała Kapsla i jego stosunek do Karoliny już doszczętnie: https://party.pl/tv-show/hotel-paradise-5-klaudia-el-dursi-ostro-o-kasprze-byl-supergraczem-co-ma-na-mysli-12104-r22/
Tak jak wielokrotnie pisałem - Kapsel miał Karolinę w piździe i była to zabawka w programie, a nie jakaś relacja która się tworzyła, za którą Grażynki z social mediów tak płakały i część użytkowników wykopu:)
#hotelparadise
  • 21
@MichalMusicManiac: mi się wydaje że jednak wróci - dla Kapsla w programie jes zbyt wygodnie i trzeba będzie podkręcić atmosferę czymś bo przystojny chłopak w każdej chwili może wykazać odrobinę atencji i u boku może mieć Wiki czy Marikę, dlatego wydaje mi się że produkcja wyczeka moment odpowiedni moment na wprowadzenie Karoliny do programu.
@kipman1: "el dursi zdemaskowała kapsla doszczetnie" - dobry clickbaitowy tytul( ͡° ͜ʖ ͡°) No chyba nikt tu nie wierzył, że oni jakiś głęboki związek mieli, ale ciągle uważam, że się lubili - ale to znaczy też, że możesz być spokojny, że Karolina nie wroci (w sumie na ig to ona chyba najbardziej odcięta od ekipy jest, w ogóle nie komentuje odcinków) - skoro produkcja nie widziala między
@Dromodron: el Dursi propsuje te rzeczy, które propsuje produkcja - seks się sprzedaje dlatego zawsze będzie propsowała zdzira/oliwkę czy nono/uszatego.
Wejście Karoliny ma sens bo laska była delikatnie mówiąc zauroczona w Kapslu - godziła się na wszystko aby tylko przy nim być w parze - z punktu widzenia produkcji jest dobrą kandydatką do powrotu do programu bo jak się nie zachowa Kapsel to ona będzie emocjonalnie reagowała zarówno na to czy
@Lolek1011: coś może być w tym, poza tym były ploty że laura jest z kapslem po programie. Jakoś mi nie pasowałoby do laury, żeby odwaliła Grześka na następnym rajskim - ale oliwie też lubiłam, więc nie daje wyrokow( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kipman1: właśnie nie wiem - dużo ciekawszy byłby powrót domi. Bo Karolina się zachowywała jednak jak taka szara mysz - nawet jak wiktoria sparowała się z kapslem, to ona właściwie odpuściła i nie robiła żadnym emocjonalnych dram, tylko poczekała na moment aż kasplowi się wiktoria znudzi. Powrót dominiki zdecydowanie lepiej by się ogladało.
@mi_chelle: chyba, że Karoliny jednak nie przywrócili i robią sobie już grunt, żeby wytłumaczyć widzom dlaczego. Chociaż nie byłoby to do końca uczciwe wobec Karoliny, jeżeli nie dostałabym przynajmniej szansy na powrót. Szczególnie, że nie odpadła na rajskim.
@Dromodron: dla mnie to mogą przywrócić i Domi i Karolinę - oby dymów było więcej bo jeszcze kilka odcinków temu zapowiadało się że będzie gruba a wyszedł kapiszon jak 5-sekundowe zbliżenie Zdzira i Oliwki

@Owieczkin14 też tak uważam - ja akurat nie byłem fanem Karoliny również, ale nawet już nie na fakt że była nijaka to ze względu na jej totalnie uległe do poziomu desperacji zachowanie w stosunku do Kapsla

@
najbardziej nudna jest i tak para od "bambusa" i "ptaki to ssaki" za tego Bambusa już Eliz powinna dawno wylecieć, chyba jakieś mocne powiązania z firmą prowadzącą skoro tak lansują tą parę
@Moje12323: nie no, Eliza ma potencjał, tylko muszą jej zamknąć tę autostradę do finału i zrobić trochę pod górkę. Bo na razie, to ona tylko z Dzejem spędza czas,a to ich przekomarzanie się jest nudne i dziecinne. Jak mieszała w grupie, to było ciekawiej.