Wpis z mikrobloga

  • 0
@pawel_kovalsky zacząłem od pytania, które nie było w żaden sposób nacechowane, nadal pytam w jaki sposób pytanie o przyczynę jest obraźliwe. Nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie. Gadasz w kółko to samo twój jedyny argument to "olaboga jak tak można". Z fartem zielonko.
  • Odpowiedz
  • 0
@pawel_kovalsky no co za debil xD jeśli ktoś nie zna powodu i zapyta to jest to wysmiewanie xD muszą Cie strasznie wysmiewac w szkole że wszędzie widzisz wysmiewanie. Ale nie dziwię się, z taką inteligencja to nic dziwnego
  • Odpowiedz
@alojzy_ulamek: a jakby twojego dzieciaka ktoś zapytał czemu jest łyse to co byłbyś taką #!$%@?ą ze nawet bys sie nic nie odezwał i nie umial dziecka obronić bo to nie jest normalne pytanie, osoby chorej na raka tez bys tak zapytal? #!$%@? cie obchodzą czyjes włosy swoich zakoli pilnuj. Jakbyś #!$%@? dostał to mozesz bys sie nauczył bo w domu cie chyba nie nauczyli
  • Odpowiedz
  • 0
@Punijac45 tak, odpowiedziałbym zgodnie z prawdą. Skąd mam #!$%@? wiedzieć czy ktoś ma raka, uga buga #!$%@? by Cie nauczyl.

To pokażesz ta obraze czy przyznasz ze to tylko twoja projekcja i zaczniesz procedurę usuwania konta?
  • Odpowiedz
@alojzy_ulamek: ja #!$%@? typie ty masz chyba 2 iq. Dowodyxd a co ty w sądzie jestes?przeczytaj se swoj gowniany post to tam masz ten dowód. Nie ja jeden ci zwracam uwage a ty tu #!$%@? dyskutujesz jesteś petem pisząc w ogole cos na temat dziecka ktore jest niczemu winne i nie ma z tym nic wspólnego. Haaatfu
  • Odpowiedz
  • 0
@Punijac45

Zarzucasz mi że pytanie było obraźliwe, na co nie ma żadnego dowodu bo nie ma tam żadnej obrazy, jest ona tylko w twojej głowie typie.

Jak uważasz że żeby coś udowodnic to trzeba być w sądzie to... No #!$%@? pozdro xD
  • Odpowiedz
@alojzy_ulamek: Na pewno będzie to nie eleganckie z racji tego, że nie mówi się, że ktoś jest niepełnosprawny tylko z niepełnosprawnością xD A pisanie na tagu o dziecku ferrariego to już totalne dno xD.
  • Odpowiedz
  • 0
@ByCzXD jakie rzeczy? Póki co to nikt nie powiedział że jest chora, a typy z tego wątku tak mowia, jeśli nie jest to prawda to obrazili ją bardziej niż ja.

Jak jesteście tacy empatyczni to mówię, na wspólnej oglądać a nie #!$%@? na wykopie siedzieć xX
  • Odpowiedz