Wpis z mikrobloga

Co ten JeP Acqua to ja nie mam pytań. Dzisiaj 4 strzały o 16, widziałem się od tego czasu z 3 osobami i:
1) siostra, zaraz po tym jak ich użyłem - o, tak możesz pachnieć
2) koleżanka - o, jakiś nowy zapach? Fajny
3) druga koleżanka o 22 - dobry zapach, teraz go używałeś?
Na 3 spotkane osoby 3 go skomplementowały, jeszcze tak nie miałem xD A sam go też bardzo lubię, chyba friendship ended with Tom Ford, now Jeanne en Provence is my best friend
#perfumy #chwalesie
Eustachiusz - Co ten JeP Acqua to ja nie mam pytań. Dzisiaj 4 strzały o 16, widziałem...

źródło: comment_16510942995GGEKWc7YnW1LKaH5LkEv1.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • 9
@Eustachiusz: ostatnio, w pewien chłodniejszy i pochmurny dzień postanowiłem zarzucić innego konia ze stajni Jeanne en Provence, mianowicie Bois d'Olivier & Cade. Zgodnie z przykazaniem kościoła oversprayingu poszło jakieś 15 do 20 strzałów. Słodki Jezu, jak to zajebiście długo i intensywnie pachniało, parametry były kosmiczne! Pozdrawiam i polecam, Froncz Piotrewski
  • Odpowiedz
@mistyczny_wonsz: @Boniekk: @Eustachiusz: E no co Wy macie z jakimiś zapachami plastiku. Akurat o ile zapachy to nie jest nic rewolucyjnego, to równocześnie są po prostu dobre, a siła Jeanne en Provence to właśnie mega naturalnie pachnące zapachy, ja mam od niech trójkę i wszystkie jak najbardziej lubię i nie ma w nich grama sztuczności.
Niezłe perfumy tworzone w Grasse, czyli stolicy perfumiarstwa i inspirowane lokalnymi składnikami
  • Odpowiedz
@Milburn: Jak widać dużo osób ma, bo ewidentnie tak się kojarzy, kauczuk, sklep z zabawkami. Na szczęście w powietrzu to się ulatnia i jest delikatny aromat morsko lawendowo różany
  • Odpowiedz