Wpis z mikrobloga

#ddr #maty #stepmania

Byłem na pierwszym konwencie i jeszcze trzymają mnie emocje :p Ale chodzi o co innego: otóż były tam maty (albo panele bo były solidne a nie takie elastyczne) na których skakało się świetnie. Pomyślałem sobie czy by sobie takiej nie zafundować. I tu jest problem bo nie ma tych paneli co ja chcę. Bo mam jedną podpinaną do PS2 ale to jest mata i też nie zbyt dobra. Jak mam szukać żeby znaleść panele do tańczenia, a nie elastyczne maty. Mirki, pomóżcie.

PS: chodzi mi o matę USB
  • 5
@htfhere: No... nie spodziewałem się że odpowie mi ktoś po pół roku... Byłem wówczas na PAconie lub EZconie. A co do konwentów w najbliższym czasie to będzie konwent Animatsuri w sierpniu chyba. Dokładniejsze info jest na stronie animatsuri. A co do maty to kupiłem sobie szmaciankę i póki co się sprawdza.
@Chmiel23: I co na takich konwentach są jakieś turnieje ddr, czy raczej gra się tam rekreacyjnie? :) Tańczysz regularnie? Planujesz może pochwalić się w najbliższym czasie swoimi umiejętnościami w szeroko pojętym internecie ?
@htfhere: Pochwalić się chciałem ale problem jest z nagrywaniem tego (spróbuję jakoś w wakacje). Tańczę regularnie ale rzadko (bo regularnie to przecież nie znaczy często :P), a co do konwentów to DDR to prędzej taka atrakcja przy czym turniej jest czymś po drodze. Ogólnie konwent to najczęściej zjazd miłośników mangi i anime, a jako że anime ma czasami nawet chwytliwe openingi, albo fanowskie twórczości też wpadają w ucho, to pewna grupa