Wpis z mikrobloga

Wszystkich plusujących zawołam za 3 miesiące i sprawdzimy czy:
1. Rosja cokolwiek zajęła
2. Ukraina cokolwiek odbiła
3. Nuki poszły w ruch
4. Putin dowiedział się o wojnie na Ukrainie
5. Stopy procentowe wzrosną do 8%

Możecie typować w komentarzach poszczególne punkty

#ukraina #wojna #geopolityka #ekonomia
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@elon_w_zbozu: Wojna jest planowana do konca tego roku. Uwazam ze jednak Ukraincy wygraja, a Rosja podkuli ogon i spadnie z rowerka.
Stopy procentowe to smialo mozna obstawiac 10% do konca roku
  • Odpowiedz
@elon_w_zbozu: nuki nie pójdą w ruch bo głowice już dawno przepalone w elektrowniach. Poza tym nawet orki nie są tak głupie żeby użyć atomu. To ich wymachiwanie atomową szabelką to tylko spektakl na potrzeby ichniejszej propagandy - nie boimy się Zachodu! To Zachód trzęsie porteczkami przed naszą potęgą!
Gówno mogą. Gówno zrobią.

Śmiać mi się chce jak czytam mądrości typu "jak orki użyją atomu to już nic nie zobaczymy" -
  • Odpowiedz
@Jogibabu: gdzieś czytałem że wielkie bomby są tak wielkie że świecą na każdy radarze, jak psu jajca, więc łatwo to zestrzelić. Nie widoczne są tylko te małe, zdolne zniszczyć dzielnice lub pół. (i też rój taki bomb jest widoczny).
  • Odpowiedz
@Jogibabu: w dalszym ciągu to kilkadziesiąt minut, samoloty f16 bardzo szybko można poderwać. Dodatkowo obecnie latają 3 albo 4 samoloty radary, (które możemy zobaczyć, a ile jest taki ukrytych?).
Ale na Suwałki mają szanse
  • Odpowiedz
@lukaschels: nie zrobią tego, bo to im nic nie da. Nikogo tym nie przetraszą, a wywołają wojnę światową i przyśpieszą swój koniec - czy to w wyniku odpowiedzi Zachodu na ich atak czy w wyniku totalnego odcięcia od cywilizacji. Nie, nie użyją atomówek.
  • Odpowiedz
@elon_w_zbozu: jak nuki pójdą w ruch to raczej nas nie zawołasz( ͡° ͜ʖ ͡°)


@rzeznikmax: Jak już spadnie co miało spaść, a internet przestanie funkcjonować to odwiedzi osobiście każdego z pulsujących.
- Dzień dobry czy pulsował Pan/Pani wpis z dnia 27 kwietnia... ¯\_(ツ)_/¯
detalite - > @elonwzbozu: jak nuki pójdą w ruch to raczej nas nie zawołasz( ͡° ͜ʖ ͡°)...
  • Odpowiedz