Wpis z mikrobloga

Ale kisne z tych wannabe youtuberów i streamerów co nie potrafia w 3-4 prostych zdaniach powiedziec co to tempo albo oddac jego idee aby silver zrozumiał xD i proboja robic analizy

#leagueoflegends
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NewBlueSky: jak sam nie wiesz to skąd wiesz, że ktoś źle tłumaczy?


@LubieGroszek: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Myślisz, że jak powiesz "daj głos" to zaszczekam? myslisz mnie ze sobą i z tymi pieskami od youtube i streamów
  • Odpowiedz
@Kaczuszkaa: przepraszam, hau hau hau, juz szczekam, nie bijcie xDD

zadal najglupsze pytanie w watku w ktorym wysmiewam pseudo youtuberow wysilajacych sie nad definicja tempa aby jakis silver napisal komentarz ze wreszcie zrozumial xD
  • Odpowiedz
@Kaczuszkaa: jesli szukasz pomocy aby wyjsc z bronze silvera to powiem tak, najpierw musisz pokazac ze masz rece i wbic golda/platyne. A potem jesli masz mozg to najpozniej w gold/platynie powinienes zauwazyc o co chodzi. I to nie instynktownie, a po prostu nazwac to aby zdefiniowac jakims "case" czy anegdotka, przykladem, moze jaks definicja.

A jesli nie no to coz, graj jak bot, to nic zlego ze grasz jak bot,
  • Odpowiedz
@LubieGroszek: Tempo jest wtedy, kiedy jako jungler przed pojawieniem się smoka masz wyczyszczony swój, las kupione itemy, gotowego ulta oraz wraz z drużyną zrobiliście wizję wokół niego. Są to wszystkie działania planowane oraz reaktywne którego składowe dają ci gwarant wykonania założonego celu np. wzięcia smoka. Jeżeli dla przykładu smok się już pojawił a ty dopiero recallujesz do bazy po itemy to jesteś off-tempo bo musisz założyć, że twój przeciwnik już
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaczuszkaa: przez takich co uzywaja mozgu? I chca aby inni uzywali mozgu zamiast naiwnie dawac rady.

Jak myslisze ze magiczna rada pozwoli ci climbowac to ifh sluchaj, idz abusowac premade i cheesy picki jka rengar + ivern mid albo yumi mid + kayn. Tylko nie placz ze jestes gownem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Petroner: pamietam. Ja przez pierwsze kika sezonow gralem tylko blindy i aramy aby zdobyc BE na 90% czempow i runy i nauczyc sie mniej wiecej kitow wszystkich czempow (aramy) i wszystkich rol (blindy). Tak na chilku for fun.

A pozniej jak juz zaczalem soloq po przerwie i po tym jka dodali darmowe runy zrozumialem czemu ta liga jest tak gowniana. W przeciwienstwie vo ten poprzedni placzek powiedział to wlasnie z
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: W sumie nie wiem po co wchodzę z Tobą dyskusje, ale poprzez emulacje zachowań lepszych graczy człowiek się uczy, wiec takie rady tez są potrzebne. Dopiero by się porobiło jakby początkujący tacy jak ja próbowali zrozumieć grę na swój sposób xD. Jakoś ludzie, których znam są w masterze i są w stanie wejsc, zobaczyć gierkę na disco i powiedzieć co jest do poprawy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaczuszkaa: ale jak masz emulować coś czego nie rozumiesz. Juz ci wyjasnilem. Emulujac zachowania to wbijasz gold-plat. Bez myslenia, na czystym skillu w rece i oku. Ale to moment w ktorym musisz myslec. Ale obecnie kazdy noob ma wszystko na talerzu, apki mu podaja runy i itemki, czempionow zresztą tez, do tego chcialby wszystko skopiowac bo sam nie ma lba xd
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: Piszesz jakbyś uważał siebie za geniusza tej gry, więc myślałem, że masz może jakąś rangę wbitą na poparcie tego przekonania. Jak nie to spoko.


@szymji: komentuje jeden konkretny temat i cisne beke z nauki gry przez sluchanie magicznych rad "challengerow" a ty wynosisz takie nielogiczne wnioski xDDDDDDDDDDDD bo potem widzisz noobow co nic nie potraia jak nagle nie da sie abusowac gowno rady ktora dostali i widzisz
  • Odpowiedz