Wpis z mikrobloga

Kolejny miesiąc i świeżutkie zestawienie najczęściej ogrywanych gier na konsolach Sony.
Potwierdza się to o czym mówi się od dawna, konsole Sony kupuje się w jednym celu, po to by ogrywać EXY!

Oto lista najczęściej ogrywanych gier w ostatnich 30 dniach na konsolach Sony, potocznie nazywanych "szeroką paletą gier ekskluzywnych na najwyższym poziomie" - by @M4A1Q123

klockarze tradycyjnie, niech zazdroszczo ekskluzywnych perełek...

#ps4 #ps5 #playstation #konsole #gry
Pobierz rbbxx - Kolejny miesiąc i świeżutkie zestawienie najczęściej ogrywanych gier na konso...
źródło: comment_1651078798fHnJ5DOLPgGtvsIMvWCQXi.jpg
  • 13
@Inkwizycja Stop mowie nienawiści i wulgarnym frustratom.

Skąd w Tobie tyle agresji? Zły dzień, czy to już fatalny tydzień, miesiąc?

Bardzo mi przykro przyjacielu, tu się nie wyżyjesz. Musisz sobie znaleźć inne miejsce...
@Inkwizycja: Bo piszę o grach na konsolę zamiast ubliżać ludziom tak jak Ty to robisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zastanów się nad sobą przyjacielu a tymczasem w ramach terapii otrzymujesz miesięczny zakaz zbliżania się do moich wątków. Pozdrawiam i zapraszam ponownie 27 maja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@poloq: Metodologia trochę jak z sondaży wyborczych. Ponad 17 tysięcy to bardzo duża i reprezentatywna grupa różnych ludzi. Z reguły w miarę dokładne sondaże opierane są na ponad 1 tysiącu osób, manipulancie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Arwern Czy zamiast na mnie mógłbyś się skupić na temacie czyli grach? Co frustratuńcio? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ayessare: Jest dokładnie tak jak pan piszesz, panie Ayesrałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Propaganda swoje, życie swoje... s0niarstwo w PL to plebs, matka z konkubentem ciupała na pierwszym czy kolejnym PS więc mały s0niarz w obdartych ciuchach nic innego nie widział a że dzisiaj max 10% z nich ma jakiekolwiek środki na granie to konsola na raty, gry free 2 play i jaaaazda. A po graniu na