Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Panicz_Lustereczko: albo mieć wytrenowane ciało na siłowni i być otwartym, lubieć przygody, mieć dużo ciekawych pomysłów,
Od kiedy skończyłem 18 lat to robię wszystko po swojemu i jak mi nie pasuje coś to od razu to mówię nie ważąc czy milf się obrazili czy nie, kilka okazji pewnie straciłem ale za to z obecną dzięki takiej strategii spotykam sie się 3 lata i jest fantastycznie,
@adamsowaanon wychodzę ale poznaję same młode xd Nie mam problemu z poderwaniem dziewczyny na mieście, czy w klubie, ale właśnie tych milfów nigdzie nie widzę. Myślałem, że masz jakąś sprawdzoną taktykę
@3k1m: zależy jak sobie ja wytrenujesz.
Mój milf odwiedza mnie z miasta obok i raz była z córką na zakupach to wyrwała się na godzinę od niej żeby się spotkać mimo że córki nie widziała 6 miesięcy a wpadła tylko na 3 dni z usa,
Za to pokazałem jej miejsce z widokiem na całe miasto w centrum miasta gdzie ciężko się dostać.
@x82828: tak jak pisałem u góry, jestem byłym masażystą i dzięki tej robocie miałem styczność z wieloma milfami,
Tak to głównie przez FB poznałem bo od razu możesz sprawdzić wiek i czy jest wolna,
Spamowałem sporo wiadomości jak miałem więcej czasu kiedyś i waliłem prosto z mostu co chcę i zalaczalem swoje zdjęcia po treningu na siłowni. Działało nieźle.