Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 104
Zainspirowany ciężką pracą @plackojad, który namiętnie śledzi i kataloguje "spam neuropy" - postanowiłem stworzyć mały skrypt, który sprawdził jak się ma ilość osób, które dane znalezisko wykopało do ilość osób, które znalezisko wykopały będąc do niego zawołanym. Dokładnie ten sam skrypt puściłem dla listy @kleopatrixx. Oba dla ostatnich 32 znalezisk - te dla neuropy dostarczył plackojad w swoim zestawieniu miesiąca. Te dla listy kleopatrixx sam wyłuskałem, ale spokojnie - nie było trudno, musialem przejrzeć jej profil raptem 2 miesiące na zad (tak, ta jedna użytkowniczka robi średnio jedno "wołanko" na dwa "wołanka" całej POTĘŻNEJ neuropy XD)

Dobra, nie bawię się w Hitchcocka, oto wyniki:
dla listy neuropy średni procent osób które wykopały będąc wołanymi wyniósł 21.68%. Średnio co piąta osoba, która uznała znalezisko za warte wykopania została do niego zawołana. IMHO kiepsko to potwierdza tezę, że "tylko neuropę interesują te znaleziska i bez wołanka nikt by ich nie wykopał!" ¯\_(ツ)_/¯

dla listy kleopatrixx % ten wyniósł.. 43.38%. Wartość tą sami sobie zinterpretujcie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Szczegółowe podsumowania w komentarzach

#neurolista #stopspamneuropa #wykop #bekazprawakow #bekazkuca #shitwykopsays #neuropa
  • 67
link
Calkowita ilosc wykopow - 404
w tym ludzi zawolanych - 157
% - 38.86
% osob zapisanych na liste, ktorzy wykopali - 20.28
link
Calkowita ilosc wykopow - 868
w tym ludzi zawolanych - 171
% - 19.70
% osob zapisanych na liste, ktorzy wykopali - 22.09
link
Calkowita ilosc wykopow - 701
w tym ludzi zawolanych - 173
% - 24.68
% osob zapisanych na liste, ktorzy wykopali - 22.35
A Ty w zasadzie w ogóle nie odniosłeś się w ogóle do tego, co napisałem wyżej.


@plackojad: do czego się odnieść? Do

Dlaczego mam ułatwiać koledze zadanie, skoro sam nie był w stanie (a może nie chciał) uwzględnić czynników, które niekoniecznie muszą działać na korzyść jego tezy?


Aka

ale jesteś głupi, ale nie powiem ci czemu, po prostu jesteś głupi i diluj z tym


? Dawaj te czynniki a nie kręcisz
do czego się odnieść? Do


@MglawicaKraba: To nie był komentarz do Ciebie. Wołałem Cię do niego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dawaj te czynniki a nie kręcisz się w kółko ( )


Musisz cierpliwie zaczekać. Albo samemu je znaleźć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Wołałem Cię do niego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@plackojad: komentujesz moj wpis ( )

Musisz cierpliwie zaczekać. Albo samemu je znaleźć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Masz czas pisać trady z @NoJakNieJakTak: i innymi, a nie potrafisz kilku czynników w jednym zdaniu napisać? Czekasz na wytyczne z centrali czy aż uzgodnicie linie obrony na discrodzie? ( ͡~
ja nawet wiem dlaczego musi je znaleźć, bo ty nie wiesz jakie one są i czekasz na gotowe xD


@NoJakNieJakTak: xD

nie potrafisz kilku czynników w jednym zdaniu napisać?


@MglawicaKraba Nie "nie potrafię", tylko nie chcę. I nie oczekuję od Ciebie, byś mi je wyartykułował, jak już je znajdziesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No cóż - nie siedzicie mi w głowie. Ja wiem swoje, a Wam pozostają
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@plackojad: wiesz, nikt nie oczekuje tu wielkiej listy z uzasadnieniem, bibliografią i metodologią. Wystarczy, że wymienisz kilka z tych czynników o których od ponad godziny gadasz. Bo to serio wygląda tak, jakbyś miał tezę i teraz odwlekasz jej udowodnienie, desperacko szukając czegokolwiek, jakiegokolwiek argumentu. Trochę jakbyś na bieżąco, stojąc pod tablica wymyślał odpowiedzi i gadal o wszystkim oprócz zadanego Ci pytania ¯_(ツ)_/¯