Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski #seks #logikaniebieskichpaskow #redpill

Czy tylko ja w dzisiejszych czasach mam taki pogląd na związek i kobiety? Uważam, że kobieta jest miłym dodatkiem do życia mężczyzny. Dodatkiem, który wymaga pielęgnacji i opieki. Na taki dodatek może sobie pozwolić tylko facet silny i posiadający zasoby finansowe. Dlatego w uczciwości do tej zasady do tej pory waliłem tylko konia, nie zajmowałem się kobietami. Dopiero gdy zaczynam osiągać stabilizację i pewność swej bytności w tym świecie, zaczynam interesować się kobietami. Dopiero teraz wezmę do swojej rzeczywistości kobietę, wypełnię jej umysł swoimi poglądami, i będzie mi ona służyć. Uważam również, że facet powinien być dla kobiety kimś kogo będzie ona podziwiać. Dopiero wtedy może zaistnieć trwały związek.
VENOCode - #rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski #seks #logikaniebieskichpaskow #red...

źródło: comment_1651065598NDiM1AzWymsDXHkWZd2J17.jpg

Pobierz
  • 5
@K4KU: Kobietę opłaca się mieć, pod warunkiem że wie ona jak być kobietą. Nie opłaca się mieć rozwydrzonego bachora. Kobieta może być dopełnieniem męskiej egzystencji. Kobieta również może służyć jako radar na poziomie emocjonalnym, tudzież facet nie potrafi dostrzegać wszystkiego na tym poziomie.