Wpis z mikrobloga

@Hubertblabla: oba kierunki są git. Inżynieria i analiza danych jak już wiesz co Cię kręci. Po informatyce zawsze możesz skręcić w tą ścieżkę - czy to na specce, czy to na II stopniu. Nie studiowałem na PL, ale uczelnie to tam drugoplanowa sprawa, i tak trzeba przysiąść samemu jak chce się coś umieć.
@flaas: Dzięki za odpowiedź, a masz moze doświadczenie jak różni sie studiownie tych kierunków zaleznie od trybu? Nie ukrywam że bardziej pociaga mnie wizja studiowania zaocznego i zdobywanie pierwszego doswiadczenia po technikum tylko jestem ciekawy jak bardzo rożni sie studiowanie zaoczne od stacjonarnego, chciałbym uczestniczyć w różnych programach, kołach i nie wiem czy jest taka możliwość dla studenta zaocznego
@Hubertblabla: u nas na uczelni zaoczni mieli znacznie łatwiej niż dzienni na II stopniu - mniej materiału etc. ale pewnie zależy od uczelni wszystko. Raczej w kołach uczestniczą głównie osoby z dziennych, bo w tygodniu bywają spotkania, ale to pewnie wszystko też - to zależy. Może coś się ustrzeli. O programach specjalnych mało wiem, bo nigdy się tym nie interesowałem.
Warto klepać doświadczenie w branży, tylko żeby to też było sensowne