Wpis z mikrobloga

Pomimo mojej wielkiej niechęci do miliarderów - gość jako człowiek jest właściwie bogiem i stać go na wszystko na tym chorym świecie. Tymczasem, wielkomiejskie lewaczki śmigające za minimalną, jako podawaczki kawy w biurze, wysyłają go na... TERAPIĘ XD

Taka jest ta dzisiejsza lewica. Chwała korporacjom i konsumpcji. A jak jesteś brzydki albo nie grasz do jednej bramki z feministkami, to won na terapię, intzeluuu!.

Niemniej, zbliża się pride month, więc na pewno skowyt tych odrealnionych botów ukoi fakt, że Twitter ustawi sobie tęczowe kolorki na zdjęciu profilowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #bekazlibka #neuropa #4konserwy #blackpill #pieklomezczyzn #bekazrozowychpaskow
TywinLannister - Pomimo mojej wielkiej niechęci do miliarderów - gość jako człowiek j...

źródło: comment_1651051026terlOob4OeKuOCXeQbHxEC.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Przeciętny mężczyzna: Chciałbym mieć partnerkę, o którą mógłbym dbać i być szczęśliwy...
Reakcja: Idź natychmiast na TE-RA-PIĘ!1!11! Człowieku, Ty jesteś niebezpieczny!!! Zrozum, że jesteś potencjalnym terrorystą z tak nieustabilizowaną psychiką!!!!!!!

Atrakcyjna kobieta: Nienawidzę mężczyzn, powinno się ich wszystkich zamknąć i zostawić przy życiu tylko najsilniejszych w roli niewolników.
Reakcja: Cóż, mamy wolność słowa prawda? Może to i jest kontrowersyjny pogląd, ale nikt nikogo nie zmusza do zgadzania się z nim,
  • Odpowiedz
Elon nie wysyła Julek - które #!$%@?ą za minimalną - na terapię, bo to toksyczne zachowanie. Najwyraźniej ma więcej klasy od nich, bo one mu z kolei ubliżają na wszystkie możliwe sposoby (często obrzydliwe) ¯_(ツ)_/¯


@Tywin_Lannister: piszesz jakby elon nie #!$%@?ł bardziej toksycznych i szkodliwych akcji, no ale najgorsze są te randomowe, złe julki z tłitera, bo komuś toksycznemu nieelegancko zasugerują terapię. a no tak, terapia to też wymysł julek z
  • Odpowiedz
+ jestem ciekawy odbioru tej sytuacji, gdyby Elon był kobietą - nawet kontrowersyjną i toksyczną.

Raczej zbyt prędko kobiet nie będzie stać na takie transakcje, ale domyślam się, jakie byłyby pozytywne reakcje, bo to kobitka, a nie okropny, biały hetero cis maaaan ʕʔ
  • Odpowiedz
nie zauważyłem, żeby Elon życzył jakiejś Julce z twittera śmierci, albo pisał, że nienawidzi wszystkich kobiet ¯_(ツ)


@Tywin_Lannister: nie zauważyłam, żeby twój post był o życzeniach śmierci, z tego co widzę, to nadal jest o żarcie z wysyłaniem na terapię, ale widzę, że zmieniasz linię argumentacyjną ¯\(ツ)_/¯
  • Odpowiedz